متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بازی Project CARS برای Wii U منتشر نخواهد شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

بازی Project CARS را می توان به عنوان یکی از مهم ترین بازی های رایانه ای سال انتخاب کرد استودیو بازی سازی Slightly Mad طراح و سازنده این بازی خارق العاده است که پس از تعویق و مشلات کوچکی که در ساخت آن بود بلاخره در اردیبهشت ماه منتشر شد و در چارت فروش بازی ها در انگلستان رتبه اول را به دست گرفت و همچنین در مدت کوتاهی تعداد نسخه های فروش رفته آن از مرز ۱ میلیون هم گذشت.

پیش از این توسعه دهندگان UK وعده انتشار نسخه مخصوص کنسول Wii U را داده بودند اما اکنون خبرهای ناخوشایندی برای دارندگان این کنسول منتشر شده است. بنابه آخرین گزارشات منتشر شده بازی Project CARS برای کنسول Wii U منتشر نمی شود.

projectcars-0218-01-1280x720

حال باتوجه به نظر کارشناسان نتیندو باید سخت افزارهای خود را آپدیت کند و بازی Project CARS برای این کنسول بیش از حد قوی است. این بازی هم اکنون برای پی سی، کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شده است و قرار است که به زودی نسخه های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ نیز منتشر شود.

منبع: [technobuffalo]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی Project CARS را می توان به عنوان یکی از مهم ترین بازی های رایانه ای سال انتخاب کرد استودیو بازی سازی Slightly Mad طراح و سازنده […]