ادغام مخابرات ایران و همراه اول تایید شد

ادغام مخابرات ایران و همراه اول تایید شد
  • 1395/6/23
  • زهرا معبودی
  • 0

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسمی که با حضور سهامداران برگذار گردید اعلام کرد که قرار است شرکت های مخابراتی استانی با یکدیگر ادغام شوند. در ادامه با گویا آی تی همراه باشید.

سرائیان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، با تشکیل مجمع فوق العاده ای به سهامداران خود اعلام نمود که قصد دارد در سالهای پیش رو بحث یکپارچه سازی را انجام دهد.

در این مراسم که با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد، رسول سرائیان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از برنامه‌های این شرکت و زیرمجموعه‌هایش در سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۰ شمسی پرده برداشت.

به گفته سرائیان این یکپارچه سازی با ادغام شرکت های مخابرات استانی از سال ۹۵ آغاز گردیده و تا پایان سال ۹۶ ادامه خواهد داشت.

براساس گفته مدیر عامل شرکت مخابرات ایران قرار است در این یکپارچه سازی تمامی خدمات موبایل و ثابت و همچنین ادغام همراه اول با مخابرات ایران در سال ۹۷ انجام پذیر. در صورت انجام این ادغام برای تمامی خدمات تنها یک قبض صادر خواهد شد. در سال‌های ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ شرکت پیشروی دیجیتال در کشور شکل می‌گیرد. راهی که شرکت‌های بزرگ مخابراتی دنیا در ۵ سال اخیر آن را دنبال کرده‌اند.

رسول سرائیان در ادامه صحبت های خود تصریح نمود: «با انجام این یکپارچه‌ سازی میان مخابرات ایران و ادغام همراه اول در آن، در سال ۱۴۰۰ یک مرکز تماس، یک مرکز فروش، یک مرکز صورتحساب‌گیری و یک مرکز فعال‌ سازی برای تمام سرویس‌ های همراه و ثابت وجود خواهد داشت و برای همه‌ ی خدمات یک قبض واحد صادر خواهد شد.»

نظرات و دیدگاه های خود را با گویا آی تی در میان بگذارید.

منبع ایسنا فارس مهر
دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *