کدام بانک، بانک محبوب شماست؟ آغاز جشنواره با جوایزه ویژه

کدام بانک، بانک محبوب شماست؟ آغاز جشنواره با جوایزه ویژه
  • 1395/10/9
  • گویا آی تی
  • 0

کدام بانک، بانک محبوب شماست؟ آغاز جشنواره با جوایزه ویژه

رقابت بانک‌‌ها برای کسب عنوان محبوب‌ترین بانک ایران به طور رسمی در جشنواره «بانک محبوب من»، شروع شد. سایت بانکی با اعلام آغاز رسمی جشنواره «بانک محبوب من»، بانک‌های شرکت کننده و حامیان مالی این جشنواره را معرفی کرده است.

 

جشنواره «بانک محبوب من» از تاریخ ۱ دی‌ماه شروع شده است و تا تاریخ ۲۰ دی ماه ادامه می‌یابد.

این جشنواره که از طرف سایت خبری-تحلیلی بانکی و با حمایت فروشگاه اینترنتی دیجی‌استایل برگزار شده، تنها کارزار رسمی رقابت بانک‌ها با یکدیگر است. هدف سایت بانکی از برگزاری جشنواره «بانک محبوب من»، سنجش رضایت مشتریان از بانک‌ها و ایجاد مزیت‌های رقابتی در بانک‌ها است. بانک‌ها هم مثل تمام کسب و کارهای دیگر، برای رشد و توسعه در مسیر صحیح نیاز به بازخورد مشتری دارند. مسیر صحیح توسعه، دقیقا به سمتی می‌رود که منافع کسب و کار را تامین و رضایت مشتری را جلب کند. گواه این مطلب، حضور ۱۸ هزار نفری مردم در ۷ روز ابتدایی جشنواره است؛ در حالیکه سال گذشته، تعداد کل کسانی که در جشنواره شرکت کردند، ۲۱ هزار نفر بود.

 

۲۳۳

در جشنواره دومِ «بانک محبوب من» در سال ۹۴، بانک سامان با رای مردم، به عنوان محبوب‌ترین بانک ایران انتخاب شد. در نمودار زیر، پنج بانک محبوبِ مردم، با آرایِ کسب شده‌شان نشان داده شده است.

 

۳۲۲

در جشنواره امسالِ «بانک محبوب من»، همه بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، به جز بانک پاسارگاد و بانک پارسیان، شرکت کرده‌اند. بانک‌های ملی، سامان، ملت، صادرات، شهر، مسکن، کشاورزی، گردشگری، سرمایه، قوامین، حکمت و ایران زمین، با قرار دادنِ بنرِ جشنواره در وبسایت‌شان، آغاز جشنواره را به مشتریان‌شان اطلاع دادند.

 

حامیان مالی جشنواره

در این دوره از برگزاری جشنواره، فروشگاه اینترنتی دیجی‌استایل، نرم‌افزار CRM دیدار و آژانس مسافرتی نادیا پرواز حمایت مالی از جشنواره را به عهده گرفته‌اند.

فروشگاه اینترنتی دیجی‌استایل، با داشتن نمایندگی رسمی از برندهای معتبر و مشهور پوشاک جهان، امکان خرید انواع پوشاک و اکسسوری‌ها را برای مشتریان‌اش فراهم کرده است. دیجی‌استایل همچون دیجی‌کالا، با ارائه نقدهای تخصصی و بی‌طرفانه، به مشتریان در خرید اینترنتی کمک کرده است. این فروشگاه بزرگ، این بار حمایت مالی از پروژه‌ایی را تقبل کرده است که نظرِ مردم، شرطِ برگزاری آن است. دیجی‌استایل در پایانِ جشنواره به ۲۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه، ۲۰۰ بنِ خرید اینترنتی را اهدا می‌کند.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *