آپدیت جدید کلش آف کلنز با تغییرات جذاب همراه شد

آپدیت جدید کلش آف کلنز با تغییرات جذاب همراه شد
  • 1396/3/2
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

بازی پرطرفدار و آنلاین کلش آف کلنز، جدیدترین آپدیت خود با شماره ۹٫۲۴٫۱ که خیلی از کاربران آن را به‌روزرسانی بزرگ نامگذاری کرده بودند، دقایقی پیش، دریافت نمود. کاربران زیادی بر این باور بودند که سوپرسل بایستی تغییرات زیادی را در این بازی ایجاد کند تا گیمرهای وفادارش را حفظ نموده و این بازی را از یکنواختی و کسل کنندگی خارج کند.

گویا آی تی – بازی پرطرفدار و آنلاین کلش آف کلنز، جدیدترین آپدیت خود با شماره ۹٫۲۴٫۱ که خیلی از کاربران آن را به‌روزرسانی بزرگ نامگذاری کرده بودند، دقایقی پیش، دریافت نمود. کاربران زیادی بر این باور بودند که سوپرسل بایستی تغییرات زیادی را در این بازی ایجاد کند تا گیمرهای وفادارش را حفظ نموده و این بازی را از یکنواختی و کسل کنندگی خارج کند.

اکنون در این آپدیت به‌نظر می‌رسد ، این تغییرات وسیع انجام شده و شاهد امکانات و ویژگی های زیادی هستیم که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

۱- طراحی کلی بازی
برخی از قسمت‌های بازی اصلی در به روزرسانی جدید دچار تحول در طراحی شده است که نخستین و مهمترین مورد آن مربوط به شکل آیکون ورود به بازی است. پس از آن مشاهده می‌کنید که والپیپر ورودی نیز تغییر کرده است و جاهایی مانند تصویر آیکون فروشگاه عوض کرده اما در کل این تغییر کردن‌ها به اندازه‌ای نیست که چندان به چشم بیاید. شاید اصلی‌ترین تغییر رخ داده افزوده شدن یک کشتی به پایین نقشه باشد که از طریق آن وارد یک دنیای تازه می‌شوید! پشتیبانی از نسبت جدید نمایشگرهای ۱۸ به ۹ نکته جالب توجه دیگر است که مدل‌هایی مانند گلکسی S8 سامسونگ و ال‌جی G6 از آن بهره می‌گیرند و به همین دلیل این کاربران خواهند توانست تا بازی را به صورت تمام صفحه تجربه کنند.

۲- سفر به دنیای تازه
سوپرسل به‌جای آنکه این مرتبه دست به تغییر و تحول در ظاهر و چارچوب اصلی بازی بزند، با راه اندازی قسمت جدید به اسم پایگاه سازنده یا Builder Base که به میزان زیادی پیرو همان قوانین قبلی است، تمایل دارد بازی کنان را وادار به ساخت یک دهکده تازه و به روزکردن کردن آن نماید. دقیقا شبیه یک بازیکن که بازی را شروع کرده و اکنون به بهانه پیدا کردن یک دنیای جدید، مجبور است دهکده‌اش را از اول بسازد.
گفتنی است از آن جایی که بیشتر بازیکنان تجربه کافی در این زمینه دارند، سرعت بیشتری در این ساخت و ساز خواهند داشت. این بخش جدید دارای قواعذ و قوانین تازه ای است. برای مثال شما برای یک جنگ، قادر نخواهید بود حریف‌ خود را عوض کنید و مجبور هستید کسی را که به صورت تصادفی در مقابلتان قرار گرفته مورد حمله قرار دهید. همچنین جمع کردن منابع فقط با پیروزی حاصل می‌شود و دیگر مانند قبل از منابع فرد مقابل چیزی نصیب‌ شما نمی‌شود. این دهکده جدید توسط فردی با نام استاد سازنده یا Master Builder ساخته و اداره می‌شود و دارای شکل و شمایلی متفاوت است. اصولا برای آشنایی با تمام نیروها و ساختمان‌های جدید باید تا به روز شدن‌شان کمی صبر کرد.

۳- تغییراتی برای تعادل
همیشه در به روزرسانی های جدید شاهد ایجاد یک سری تغییر و تحولات هستیم که به گفته سوپرسل موجب ایجاد تعادل بیشتر در بازی می‌شود. در این به روزرسانی نیز تغییراتی به بازی اضافه شده است که اصلی‌ترین آن‌ها را در ادامه شرح می دهیم.
• کلن اسپل لول ۵ برای تاون هال ۱۱
• افزایش ظرفیت کلن به ۴۰ نیرو که به شما اجازه می‌دهد تا ۲ دراگون یا ۸ بالن به همراه ببرید
• افزایش لول طلسم شفابخش یا heal به لول ۷ (تاون هال ۱۰)
• افزایش لول طلسم یخ زدگی یا Freeze به لول ۶ (تاون هال ۱۱)
• دیوار شکن با یک بمب می‌تواند دیوار هم لول خود را به طور کامل خراب کند
• قدرت حمله بالون‌ها افزایش یافته است
• در کل بایستی تغییر اصلی در این آپدیت را وابسته به همان افزوده شدن پایگاهی به نام Builder Base دانست که موجب می‌شود دنیایی تازه به روی بازی بازان گشوده شود که از دهکده خود در دنیای قدیم خسته شده و به دنبال تنوعی تازه می‌گشتند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *