وبینارهای‌ آکادمی ای‌نتورک، فرصت یادگیری آنلاین

وبینارهای‌ آکادمی ای‌نتورک، فرصت یادگیری آنلاین
  • 1396/3/8
  • عطا عبدالغفاری
  • 0

با فراهم شدن زیر ساخت‌ها و رشد تکنولوژی، دسترسی به سرعت اینترنت بالا در کشور فراهم شده است و این به معنای بهره‌مندی از سرویس‌های جانبی است که امکان استفاده در زمینه‌های تحقیقاتی و آموزشی را خواهند داشت.

در این بین می‌توانیم وبینارها را، فرصت یادگیری آنلاین بسیار ارزشمندی بدانیم که به سادگی در دسترس همه کاربران از هر نقطه جغرافیای قرارگرفته است و همچنین از لحاظ زمان و هزینه کاملا به صرفه هستند.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ ای‎نتورک یکی از منابع آموزش آنلاین است که با انتشار محتوا در زمینه بازاریابی دیجیتال به صورت مقالات آموزشی، نمونه‌های موردی و کتاب‌های الکترونیکی قصد دارد تا دانش مخاطبان خود را در این زمینه افزایش دهد.

اکنون نیز خوشحال هستیم به اطلاع شما برسانیم که بخش جدید وبینار آکادمی ای‌نتورک، آماده ارایه آموزش‌های در زمینه دیجیتال مارکتینگ است که به صورت وبینارهای یک تا دوساعت برای علاقه‌مندان این حوزه فراهم شده است.

موضوعات مورد بحث شامل:

– بهینه سازی سایت (SEO)

– بازاریابی ایمیلی

– کمپین‌های تبلیغات آنلاین

– بازاریابی شبکه های اجتماعی

و دیگر مباحث دنیای بازاریابی آنلاین می‌شود.

با توجه به اینکه در هر وبینار تعداد شرکت کنندگان محدود است پیشنهاد می‌کنیم همین حالا به صفحه وبینار مراجعه و ثبت نام کنید. همچنین ما برای مخاطبان گویا آی‌تی یک کد تخفیف ۲۵ درصدی در نظر گرفته‌ایم.

چگونه از کد تخفیف استفاده کنم؟

پس از ورود به صفحه وبینار آکادمی ای‌نتورک و انتخاب مبحث موردنظر، در ادامه برای تکمیل ثبت نام به کافه تدریس هدایت خواهید شد. سپس کد تخفیف gooyait را در کادر مربوطه وارد نماید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *