با این راه حل به سرعت جذب بازار کار شوید!

با این راه حل به سرعت جذب بازار کار شوید!
  • 1396/9/25
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بارها برای استخدام به شرکت های مختلف مراجعه کرده اید اما با وجود پر کردن انواع و اقسام فرم های استخدام، در نهایت جمله “تماس می گیریم” را شنیده اید!

اگر همین حالا یکی از همین افراد به شمار می روید، راه حلی که در ادامه مطلب می آید دقیقا راه حل مشکل شماست.

  • با سواد اما فاقد تخصص کافی

متاسفانه بخش زیادی از فارغ التحصیلان دانشگاه ها، آموخته های خود را فقط بصورت تئوری کسب کرده اند و در حوزه ی صنعت و مهارت های علمی کاملا بی تجربه اند. این موضوع بیشتر به نحوه آموزش و کیفیت دانشگاه های ما مرتبط است، اما دقیقا به همین دلیل است که دانش آموختگان دانشگاه ها نمی توانند برای خود کسب و کاری دست و پا کنند.

  • شهر زیر ذره بین

اگر باور داشته باشیم که مهمترین دلیل عدم کاریابی این دسته از فارغ التحصیلان دانشگاه، عدم تجربه کافی در تخصصی است که مدرک دانشگاهی آن را دریافت کرده اند، پس باید به دنبال راه حلی باشیم که این تجربه در مدتی کوتاه و البته با بروز ترین تجهزیات دنیا به این دسته از دانش آموختگان انتقال داده شود. در عین حال اخذ مدرک دانشگاهی معتبر که نیاز بازارکار باشد نیز یکی دیگر از این دغدغه هاست.

  • راه حل یک ماهه

پس از انجام بررسی های گسترده، فهمیدیم که یکی از بهترین بازار های کسب و کار در زمینه ی IT فرصت های شغلی در گرایش شبکه، مایکروسافت، سیسکو، سئو، میکروتیک، تعمیرات سخت افزار، به ویژه تعمیرات موبایل، لپ تاپ، پرینتر و فتوکپی است. بازار کار ایران، امروزه به شدت به متخصصین در این زمینه ها نیاز دارد.

  • جواب معما

عمده دغدغه جوانان برای آموختن مهارت، مراجعه به مراکزی است که علاوه بر برگزاری دوره، بتواند نیازهای ثانویه آنها مثل مدرک معتبر جهت دریافت جواز کسب، پشتیبانی در صورتی که هنگام کار با مشکل مواجه شدند، واقعی بودن لابراتوار مجهز و با دستگاه های بروز برای آموزش و خصوصی بودن کارگاه آموزش برای کسب حداکثر بازدهی و محل اسکان مناسب برای افراد داوطلب از کلیه شهر های کشور را فراهم کند.

با اطمینان می توان گفت که یکی از بهترین مراکز آموزشی این حوزه انستیتو انفورماتیک پارسه است که در کنار آموزش کامل، پشتیبانی ۵ ساله و مدرک معتبر نیز به کارآموزان و دانشجویان خود ارائه می کند.

به همین دلیل جواب معما را در اینجا در اختیار شما قرار می دهیم.

www.123parseh.com

۰۲۱-۶۶۴۸۰۷۰۷

برای مشاهده اطلاعات دوره ها نظیر آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش سیسکو، و همینطور بهرمندی از تخفیف های استثنایی، روی نام دوره ها کلیک کنید. برای مشاهده اطلاعات دوره های شبکه نظیر آموزش شبکه نیز می توانید به سایت پارسه مراجعه کنید.

همچنین موسسه پارسه با همکاری لابراسئو دوره های بسیار حرفه ای آموزش سئو هم برگزار می کند و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت لابراسئو مراجعه نمایید.

شما کاربر گرامی این سایت می توانید با اعلام نام سایت در هنگام تماس، از تخفیف ۱۰درصدی دوره های اصلی بهره مند شوید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *