چگونه حساب Snapchat خود را حذف کنیم؟

چگونه حساب Snapchat خود را حذف کنیم؟
  • 1399/11/1
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

اسنپ چت (Snapchat) برنامه یا اپلیکیشنی محسوب می‌شود که برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس ارائه شده است. با استفاده از این برنامه می‌توانید به مکالمه تلفنی سریع بپردازید یا عکس و ویدیویی مملو از افکت‌های جالب و سرگرم کننده بسازید و آن را با سایر دوستانتان اشتراک‌گذاری کنید. بنابراین با استفاده از برنامه اسنپ چت (Snapchat) می‌توان به گفتگوی پیامکی، مکالمه صوتی و اشتراک گذاری فایل‌های تصویری جالب و سرگرم کننده پرداخت.

به هر دلیلی ممکن است شما با Snapchat کار خود را تمام کرده باشید و می خواهید مطمئن شوید که حساب شما در اسنپ چت به طور کامل حذف شده است. حذف ساده است اما کاری نیست که بتوانید در خود برنامه انجام دهید. به منظور حذف اکانت اسنپ چت (Snapchat) خود مراحل زیر را طی کنید:

Snapchat را حذف کنید

در صفحه وب، به صفحه پورتال حساب های اسنپ چت بروید و وارد سیستم شوید. شما باید یکی از آزمایشات را بررسی کنید که آیا شما می توانید اتومبیل ها یا درختان یا ویترین فروشگاه ها را شناسایی کنید، تا مشخص شود شما ربات نیستید. سپس به صفحه ای با عنوان مدیریت حساب من هدایت می شوید.

سپس فقط روی گزینه Delete My Account کلیک کنید و سابقه طولانی و یا کم شما در برنامه Snapchat به پایان می رسد.

در صورت پشیمانی از تصمیم خود و مایل به بازگشت به برنامه، اطلاعات شما به مدت ۳۰ روز در سرورهای Snapchat باقی خواهد ماند. اما داده ها و حساب شما در سرویس قابل مشاهده نخواهد بود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *