چگونه حساب LinkedIn خود را ارتقا و یا حذف کنیم؟

چگونه حساب LinkedIn خود را ارتقا و یا حذف کنیم؟
  • 1399/11/3
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

از LinkedIn به اندازه کافی استفاده نمی کنید؟ یا می خواهید از آن بیشتر استفاده کنید؟ بنابراین، شما باید حساب LinkedIn خود را تغییر دهید. شاید شما از حساب اصلی و رایگان استفاده کرده اید و می خواهید یکی از نسخه های پولی را برای به دست آوردن ویژگی های بیشتر امتحان کنید. یا شاید شما یک حساب پولی را امتحان کرده اید و می خواهید دوباره به freebie بروید. یا شاید شما فقط از LinkedIn زیاد استفاده نمی کنید و می خواهید حساب خود را لغو کنید. قصد شما هرچه باشد، می توانید اشتراکتان را از صفحه حساب خود تجدید نظر یا لغو کنید، در اینجا نحوه تغییرات اساسی حساب LinkedIn آورده شده است.

حساب LinkedIn را از رایگان به حساب پولی ارتقا دهید

چگونه حساب LinkedIn خود را ارتقا دهیم یا حذف کنیم؟

اول، فرض کنید شما یک حساب کاربری پایه و اساسی LinkedIn دارید و احساس می کنید باید حساب خود را به یک برنامه پولی با مزایای بیشتر ارتقا دهید. LinkedIn چهار نوع اصلی از حساب های پولی پرداخت شده را که به افراد و مشاغل خاص اختصاص دارد ارائه می دهد:

  1. یک برنامه شغلی از ۲۹٫۹۹ دلار در ماه شروع می شود: این حساب کاربری برای متقاضیان کار طراحی شده است، به شما کمک می کند با مدیران استخدام تماس بگیرید، به شما می گوید که چگونه خود را با سایر متقاضیان مقایسه کنید و مهارت های جدیدی را برای پیشرفت حرفه خود به شما می آموزد.
  2. یک طرح تجاری از ۴۷٫۹۹ دلار در ماه شروع می شود: این حساب برای حرفه ای های تجاری طراحی شده است، ۱۵ پیام InMail را ارائه می دهد تا بتوانید با افرادی که در شبکه شما نیستند تماس بگیرید، به شما امکان می دهد چه کسی نمایه شما را پیدا کند و اطلاعات بیشتری را در مورد یک شرکت ارائه می دهد، به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از نمایه ها را مشاهده کنید، به شما امکان می دهد از دوره های آنلاین ویدئویی استفاده کنید و نحوه مقایسه شما با سایر برنامه های شغلی را به شما نشان می دهد.
  3. برنامه فروش از ۶۴٫۹۹ دلار در ماه شروع می شود. این حساب با توجه به متخصصان فروش، ۱۵ پیام InMail را ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید با افرادی که در شبکه شما نیستند تماس بگیرید، به شما این امکان را می دهد که متوجه شوید چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است، به شما کمک می کند تا از حساب های فروش خود اطلاعات کسب کنید، به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از نمایه ها را مشاهده کنید و به شما امکان می دهد نمایه های تصمیم گیرندگان شرکت را جستجو و ذخیره کنید.
  4. برنامه استخدام از ۹۹٫۹۵ دلار در ماه شروع می شود. این حساب با هدف استخدام متخصصان طراحی شده است، ۳۰ پیام InMail را ارائه می دهد، به شما امکان می دهد نامزدهای بالقوه ای را مشاهده کنید که نمایه شما را مشاهده کرده اند، گزینه جستجوی پیشرفته برای یافتن نامزدهای احتمالی شغل را فراهم می کند، به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از نمایه ها را مشاهده کنید، نامزدهای بالقوه را پیشنهاد دهید و به شما کمک می کند تا کاندیداهای شغلی را ردیابی و مدیریت کنید.

در چهار برنامه اساسی تغییرات جزئی وجود دارد. به عنوان مثال، یک طرح Recruiter Lite ویژگی های کمتری نسبت به برنامه Hiring ارائه می دهد اما قیمت کمتری دارد. هر یک از برنامه ها یک ماه استفاده آزمایشی رایگان را ارائه می دهند، بنابراین می توانید ویژگی های برتر را به مدت ۳۰ روز تست کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید طرحی را که انتخاب کرده اید حفظ کنید یا خیر؟ برای ارتقا به یک طرح برتر، وارد حساب LinkedIn خود در وب سایت LinkedIn شوید. در گوشه سمت راست و بالای صفحه اصلی LinkedIn خود، روی پیوند “شروع آزمایش ۱ ماهه” کلیک کنید.

حذف کردن حساب کاربری LinkedIn

به پایین صفحه حساب خود بروید و روی ورودی “بستن حساب LinkedIn خود” کلیک کنید.

 

 

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *