آیا زنده ماندن در دهکده تان، چند صدهزار تومان ارزش ندارد ؟

آیا زنده ماندن در دهکده تان، چند صدهزار تومان ارزش ندارد ؟
  • 1402/10/13
  • گویا آی تی
  • 0

داشتم سعی میکردم زنده بمانم، گلوله ها پشت گلوله ها، صدای خورد شدن استخوان های جمجمه دیگر بازیکنان، اینجا هیچ چیز سر جایش نیست، به دهکده مان حمله کرده اند، یک نفر ما را زیر نظر دارد، تمامی پارچه های سفید به نشان صلح قرمز شده اند، سرخ شده اند، خون از آن ها چکه چکه میکند، من نمیخواهم اینگونه بازی را ترک کنم، نمیخواهم آخرین صدایی که از من شنیده می شود، صدای رد شدن گلوله ای ذوب شده و داغ از بدنم باشد.

من چگونه میتوانم زنده بمانم؟

بربرهای سبیلی، جادوگران آتش نشان، و دیگر نیروها، همه و همه وارد دنیای کلش شده اند، دهکده ای که هر لحظه خطر سقوط کامل دارد. حمله ای به عیب و نقص به خانه تان، خانه ای که توی گوشی تان ساخته اید. این قانون بازی است؛ حمله کردن؛ تصاحب غنایم جنگی، ساخت پایگاهی قوی تر و دفاع از حصارهایمان، منابع مان. برای دفاع از دست ساخته تان حاضر به چه کاری هستید ؟ هر چقدر که واحد پول شما (جم کلش) در بازی تان بیشتر باشد، با آرامش بیشتری شب را صبح میکنید.

قیمت زنده ماندن چقدر است؟

با تحریم کشور ایران، امکان خرید مستقیم سی پی کالاف، جم فری فایر و جم کلش اف کلنز وجود ندارد اما می توان از سایت های معتبر ایرانی یا افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و محصولات خود را با تعرفه های گوناگونی به فروش می رسانند همکاری کنید و این محصولات را خریداری کنید. لازم است به این نکته توجه کنید که قبل از خرید باید پکی که مد نظر دارید را انتخاب کنید،  پس از نهایی شدن انتخاب و پرداخت هزینه، شخص ارائه دهنده خدمات، از شما اطلاعاتی می خواهد تا برای خرید به اکانتتان وارد شود و پس از خرید پیامک تکمیل سفارش به شماره تان تلفن تان ارسال می شود.

نکته: روش فوق روش خرید سی پی از سایت معتبر و با سابقه موجوجم است.

 

آیا زنده ماندن در دهکده تان، چند صدهزار تومان ارزش ندارد ؟

در بازی کلش، رقبایی قوی در سراسر دنیا وجود دارند که برای پیروز شدن در مقابل آن ها، باید دهکده ای تجهیز شده داشته باشید. معمولا خرید آیتم های جدید و به کار گرفتن نیروهایی با قدرت های مختلف، نیاز به جم یا الماس دارد، به طور کلی تر استفاده از جم کلش مزایای زیر را به همراه دارد.

  • به کمک جم کلش می توانید حجم و مقدار طلا های خود را به واسطه خریداری آن ها، افزایش دهید.
  • روستای تحت فرمان شما نیاز به تجهیزات جدید دارد که خریداری این تجهیزات را می توانید، به کمک جم کلش انجام دهید.
  • بالا بردن سطح نیروهای خود و افزایش لول آن ها به کمک جم امکان پذیر است.
  • در صورت حمله غافل گیرانه می توانید در ازای پرداخت جم کلش، درخواست کمک ارسال کنید.
  • بالا بردن سرعت بازی با به روز رسانی آن، انجام می شود که نیاز به هزینه کردن جم دارد.
دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *