بحث آپلود فایل در اینترنت بحثی بسیار گسترده و وسیع است. سایت های زیادی وجود دارند که کاربران می توانند با استفاده از آن ها فایل های مورد نیاز خود را آپلود کنند و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. این مسئله برای افرادی که سایت با فضای کم و یا وبلاگ دارند بسیار کاربردی است. مطمئنا این افراد همیشه به دنبال سایت هایی برای آپلود هستند که فایل های خود را به بین کاربران خود به اشتراک بگذارند. در این بین سایت هایی وجود دارند اگه اجازه آپلود همزمان فایل ها را در چند سایت و سرور مختلف را می دهند. این سایت ها اصطلاحا Multi Upload نام دارند. در این مطلب می خواهیم به شما 7 سایت از بهترین سایت های آپلود همزمان فایل را معرفی کنیم که می توانید از آن ها برای آپلود فایل خود در سرور های مختلف و به اشتراک گذاری ایمن آن ها استفاده کنید.

قبلا در گویا آی تی مطلبی درباره همین موضوع نوشته شده بود. در این مطلب علاوه بر بررسی دیگر سایت های ذکر نشده، به بررسی نکته های گفته نشده در مطلب قبلی نیز می پردازیم.

همچنین سرورهایی که این سایت ها برای آپلود همزمان پشتیبانی می شوند هم برای شما ذکر می کنیم تا انتخاب شما آسان تر شود.

MultiUpload.com

این سایت اولین گزینه در لیست ما است که به شما معرفی می کنیم. این سایت شاید معروف ترین سایت در این زمینه باشد، ولی مطمئنا بهترین نیست. این سایت امکان آپلود همزمان چندین فایل را به صورت همزمان در 6 سرور مختلف می دهد. همچنین می توانید هنگام آپلود فایل به وسیله این سایت، توضیحی هم درباره آن بنویسید تا کاربرانی که آن را دریافت می کنند از موضوع فایل مطلع شوند.

سرور های قابل پشتیبانی : RapidShare – MegaUpload – DepositFiles – HotFile – ZShare – Uploading


MultiUpload.eu

سایت دوم ما که از نظر اسمی شبیه سایت اول است، سایت رایگانی دیگری است که به شما معرفی می کنیم. در این سایت می توانید فقط یک فایل را در سرورهای مختلف آپلود کنید. مزیت این سایت نسب به سایت اول، پشتیبانی از تعداد سرورهای بیشتری است. این سایت امکان آپلود فایل شما را در 12 سرور مختلف به دلخواه می دهد. همچنین از دیگر قابلیت های این سایت Remote URL Upload است که می توانید فایل خود را از طریق یک آدرس اینترنتی در فضاهای دیگر، در سایت های مورد نظرتان آپلود کنید.

سرور های قابل پشتیبانی : MegaUpload – EasyShare – UploadedTo – DepositFiles – ZShare – FileFactory – RapidShare – Badongo – Loadto – MegaShare – SendSpace – 2Shared


FileUpload.ir

همینطور که متوجه شدید این سایت ایرانی یکی دیگر از گزینه های ما است. می توان گفت این سایت تنها سایت ایرانی آپلود همزمان فایل در سرورهای مختلف است. در این سایت که دارای امکانات فراوانی است، می توانید فایل خود را به صورت همزمان در 6 سرور مختلف آپلود کنید. این سایت علاوه بر آپلود همزمان فایل در سرورهای مختلف، امکان های دیگری مانند آپلود از طریق لینک (Remote Upload) و همچنین چک کردن برای صحت لینک ها مورد نظرتان را هم به شما می دهد.

سرورهای قابل پشتیبانی : RapidShare.com – RapidShare.de – EasyShare – DepositFiles – MegaUpload – Netload.in


ASAPload.com

سایت ASAPload یک سایت رایگان و بسیار ساده برای آپلود فایل شما تا سقف 250 مگابایت در سرورهای مختلف می باشد. از مزیت های این سایت می توان به محیط ساده آن اشاره کرد. همچنین شما در این سایت می توانید هنگام آپلود فایل خود، برای آن توضیح یا رمز عبور بگذارید. پس از آن فقط کافی است سرورهای مورد نظر خود را از بین 8 سرور پشتیبانی شده انتخاب کنید و گزینه Upload را کلیک کنید. متاسفانه این سایت امکان آپلود فایل از طریق لینک را به شما نمی دهد.

سرورهای قابل پشتیبانی : Badongo – DepositFiles – FileFactory – MegaUpload – RapidShare – SendSpace – Uploaded.to – ZShare


UploadGround.com

شاید بتوان سایت UploadGround را یکی از بهترین گزینه ها در لیست دانست. این سایت امکانات بسیار فراوانی را برای شما فراهم می کند. در این سایت می توانید فایل خود را با دو روش Direct Upload (آپلود از طریق فایل درون کامپیوتر) و Remote URL Upload (آپلود از طریق لینک) در 28 سرور مختلف آپلود کنید. شاید با این توصیفات شما این سایت را برای استفاده همیشگی انتخاب کنید. همچنین در این سایت می توانید ایمیل خود را در کنار فایل آپلودی برای اطلاعات وارد کنید. از دیگر مزیت های این سایت بزرگ امکان ترجمه سایت به چندین زبان مختلف از جمله فارسی (با استفاده از Google Translate) می باشد.

سرورهای قابل پشتیبانی : RapidShare – MegaUpload – FileFactory – NetLoad – SendSpace – DepositFiles – Load.to – EnterUpload – ZippyShare – 4Shared – EasyShare – Uploading.com – UploadBox – Uploaded.to – Ziddu – HotFile – Badongo – Extabit – Fileserve – Freakshare – Turbobit


MirroraFile.com

سایت MirroraFile (که دارای یک محیط آتشین است!!) یکی از دیگر سرویس ها برای آپلود فایل ها می باشد. این سایت به شما امکان آپلود فقط یک فایل را در 11 سرور مختلف از سرورهای آپلود می دهد. این سایت هم مانند ASAPload دارای محیطی ساده است. فقط کافی فایل خود و سرورهای مورد نظرتان را انتخاب کنید و بر روی Upload کلیک کنید.

سرورهای قابل پشتیبانی : FlyUpload – Badongo – DepositFiles – SharedZilla – MegaUpload – SendSpace -FileFactory – NetLoad – EasyShare – Load.to – ZShare


MirrorCreator.com

سایت MirrorCreator آخرین سایت در لیست و همچنین قدرتمندترین و بهترین سایت برای آپلود همزمان فایل ها در سرورهای مختلف می باشد. این سایت رایگان و قدرتمند امکان آپلود فایل را از درون کامپیوتر یا با استفاده از لینک به شما می دهد. شما می توانید در این سایت فایل خود را به طور همزمان در 36 سرور مختلف با سقف 400 مگابایت آپلود کنید. همچنین می توانید هنگام انجام آپلود ایمیل خود را وارد کنید تا تمام لینک ها به ایمیلتان فرستاده شود. از این رو این سایت را می توان بهترین گزینه در لیست دانست.

سرورهای قابل پشتیبانی : HotFile – MegaUpload – DepositFiles – FileServe – SendSpace – RapidShare – ZShare – MegaShare – FileFactory – Ziddu – Uploading – EasyShare – MediaFire – iFileIt – TwoShare – x7.to – ExtaBit – ZippyShare – UploadBix – FreakShare – Badongo – NetLoad – uGotFile – SharebaseTo – Loadto – UploadedTo – TurboBit

نتیجه

سایت های که برای شما ذکر کردیم، کار آپلود فایل ها را برای شما آسان تر می کند. دیگر نیاز نیست برای آپلود فایل و یا گرفتن لینک کمکی برای یک لینک مستقیم، به سایت های مختلف بروید و فایل را یکی یکی آپلود کنید. با استفاده از این سایت های می توانید به راحتی با انتخاب فایل (یا فایل ها) خود آنها به راحتی در سرورهای مورد نظرتان آپلود کنید. هر کدام از این سایت ها دارای مزیا و معایب اندکی هستند که می توانید طبق نیاز و سلیقه تان آن ها را انتخاب کنید.

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم سایت آپلود همزمان دیگری می شناسید آن را به ما معرفی کنید و نظرات خود درباره آن بگویید.