مدتی پیش بود که از ورود سرویس گوگل کیپ به جمع اپلیکیشن های یادداشت برداری خبر دادیم و بعد از مدتی درباره دسترسی مستقیم و آمدن افزونه گوگل کیپ برای مرورگر کروم صحبت کردیم. اکنون نیز نوبت به مرورگر فایر فاکس رسیده تا میزبان این سرویس باشد.

google-keep-unofficial-firefox

برای دریافت افزونه گوگل کیپ برای فایر فاکس به سایت موزیلا رفته و اقدام به نصب افزونه کنید. در اولین اجرا , برنامه مشخصات حساب گوگل شما را درخواست می کند. بعد از صدور مجوز و دسترسی به اطلاعات حساب , گوگل کیپ  شروع  بکار می کند و یادداشت که در این سرویس دارید را در قالب یک پنجره کوچک “popup ” برایتان نمایش می دهد.

Google-Keep-new-note

رابط کاربری ساده و کاربردی برنامه به شما این حس را منتقل می کند که گویی در یک تب مستقل به سرویسGoogle Keep  متصل شده اید. با کلیک بر روی دکمه “compose” می توانید یادداشت جدید خود را خیلی سریع ایجاد کنید و آن را با برچسب های رنگی و اضافه کردن عکس و حتی در قالب یک لیست کامل تر کنید.

add-image-Google-Keep2

البته باید بگوییم شما نمی توانید به روش کشیدن و رها کردن (dragged & dropped) عکس های خود را به یادداشت تان بچسبانید و باید از دکمه ‘Choose an image to upload’ برای اینکار استفاده کنید. همچنین انتخاب عنوان و قراردادن توضیحات نیز در همین بخش در دسترس است. بعد از نوشتن متن خود بر روی گزینه Done کلیک نمایید.

افزونه گوگل کیپ برای فایرفاکس در مدیریت یادداشت های شما در این سرویس کمک کند و کاهش زمان دسترسی را برایتان به ارمغان می آورد. برای مشاهده گوگل کیپ تحت وب به حساب گوگل خود مراجعه کنید.متشکرم.

دریافت افزونه گوگل کیپ برای فایر فاکس