Leaked-Images-of-the-Ubuntu-Edge-Phone-Look-Fantastic-Image-Gallery-369743-2

مدتهاست که شرکت کنونیکال اعلام کرده است که در حال کار بر روی سیستم عامل ابونتو مخصوص تلفن های هوشمند و تبلت‌ ها است. اکنون تصاویری از یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل ابونتو منتشر شده است. البته هویت این تصاویر هنوز مشخص نیست ولی منبع این تصاویر می گوید که عکس ها را از یک دایرکتوری محافظت نشده از وبسایت رسمی کنونیکال دانلود کرده است. اما باید به چند نکته توجه داشت.

اول اینکه تصاویر واقعی از گوشی نیستند؛ اما عکس های رندر شده‌ی یک محصول نهایی هستند. دوم اینکه در پشت این گوشی لوگوی ابونتو به چشم می خورد و این نشان می دهد که دستگاه مذکور توسط شرکت دیگری ساخته نشده است.

اگر تصاویر واقعی باشند، باید منتظر یک گوشی با دو دوربین در عقب و جلو باشیم. این فعلا تنها چیزی است که از مشخصات این دستگاه مشخص شده است.

در ادامه می توانید تصاویر درز کرده از این تلفن هوشمند ابونتویی را مشاهده کنید.

منبع

Leaked-Images-of-the-Ubuntu-Edge-Phone-Look-Fantastic-Image-Gallery-369743-3 Leaked-Images-of-the-Ubuntu-Edge-Phone-Look-Fantastic-Image-Gallery-369743-4 Leaked-Images-of-the-Ubuntu-Edge-Phone-Look-Fantastic-Image-Gallery-369743-5 Leaked-Images-of-the-Ubuntu-Edge-Phone-Look-Fantastic-Image-Gallery-369743-6 Leaked-Images-of-the-Ubuntu-Edge-Phone-Look-Fantastic-Image-Gallery-369743-7