دانلود بازی موبایل Zombie Infection

  • 1389/1/28
  • ميثاق جراحي
  • 1

داستان حمله ی زامبیها و خون اشامان داستان کاملا کلیشه ای است که متولد ان شرکت معروف capcom با بازی resident evil بوده که شرکت های باز یسازی دیگر از ان تقلید کرده اند و حالا نوبت شرکت بازی سازی Gameloft  است که با این داستان و روند خود را در دنیای تلفن همراه محبوب تر کند.

همان طور که از اسم بازی مشخص است بازی مربوط به شهری می شود که توسط ویروسی مرگبار احاطه شده و اکثر ساکنان ان به این ویروس مبتلا شده اند .

گرافیک بالاست و بازی روی  همه ی گوشی ها  به نرمی اجرا نمی شود .نقشه ها از جزئیات زیادی پر شده اند و فیزیک خیلی خوب بازی باعث شده بازی سنگین به نظر برسد.

شما مسئولیت هدایت 4 نفر از اجزای یک تیم تحقیقاتی را بر عهده دارید که هر یک از این 4 نفر مهارت و توانایی خاص خود را دارند .

هر یک از این اعضا در مکان های خاص توانایی خود را به نمایش می گذارند از این رو بازی یکنواخت نیست و شخصیت ها مدام در حال تغییرند.

وجود معماها در باز ی نیز کمک زیادی به روند بازی می کنند و بازی را از حالت خطی بیرون می اورند . سلاح ها هم از دو بخش سلاح گرم و سرد تشکیل شدند و گروهی از اعضای تیم وظیفه ی حمل سلاح سرد و گروهی دیگر در استفاده از تفتگ هایی نظیر :

شات گان/-مسلسل/تک تیر انداز و… مهارت دارند.

مبارزه با غول های  اخر بهترین و هیجان انگیز ترین بخش بازی است که در نوع خود مشکل است زیرا که کنترل در گوشی ها متفاوت است ولی در کل کنترل خود و زاویه ی دوربین نیز مناسب و با دقت کار شده.

بازی طولانی نیست ولی سختی و نقشه های بزرگ ان باعث می شود شما  را مدتی سرگرم کند.

ابعاد :

240×320

176×220

176×208

416×352

480×800

سیستم عامل : جاوا

گوشی ها :

Nokia 5800/s8000/p1/w850/N95/N73/N900

لینک دانلود

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *