متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شرکت‌های بازی سازی چقدر سرمایه دارند؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
93

شرکت های بازی سازی چقدر سرمایه دارند؟؟؟

شرکت هنرهای الکترونیکی EA GAME سالانه بالغ بر 4.2 بیلیون دلار امریکا به طور متوسط در رده ی  اول قرار دارد

شرکت بزرگ بازی سازی و توزیع کننده ی Activision سالانه بالغ بر 3 بیلیون دلار امریکا به طور متوسط در رده ی دوم قرار دارد. این شرکت با همکاری شرکت Infinity Ward توانست با بازی جنگاوری مدرن 2 لقب پر فروش ترین بازی را در روز اول انتشار به خود اختصاص دهد.

شرکت توزیع کننده و سازند ه ی بازی های رایانه ای UBISOFT که دارای شاخه های متعددی در دنیا هست سالانه بالغ بر 1.4 بیلیون دلار امریکا به طور متوسط در رده ی سوم قرار دارد.

شرکت بازی سازی ژاپنی NINTENDO و  سازنده ی کنسول  بازی WIi و بازی بسیار معروف Super Mario سالانه بالغ بر 1.4 بیلیون دلار امریکا به طور متوسط هم در رده ی سوم واقع است.

شرکت ژاپنی معروف و بزرگ Capcom با بازی هایی چون Resident Evil  و Devil May Cry سالانه بالغ بر 900 ملیون دلار امریکا در رده ی چهارم قرار دارد.

شرکت THQ  جزو شرکت هایی است که اواخر با بازی هایی  چون  Dark SIders خود را بالا کشیده و سالانه بالغ بر 700 ملیون دلار در امد دارد.

شرکت ژاپنی SEGA با بازی هایی چون Sonic سالانه بالغ بر 600 ملیون دلار امریکا به طور میانگین در رده ی پنجم قرار دارد.

در حال حاضر بسیاری از این شرکت های بازی سازی به افراد خبره نیاز دارند و هم چنان به فکر این هستند که با ساخت یک بازی کاملا خاص خود را از بقیه رقبا متمایز کنند. ولی برخی از شرکت های مبتدی و تازه کار با ساخت حتی یک بازی کاملا توانایی خود را نشان می دهند.

الان در حال حاضر جدولی تهیه کردم که امار شرکت های بزرگ سخت افزاری و نرم افزاری  را از حهت در امد سالیانه مشخص می کند و این جدول هم بی ربط از بحث ما نخواهد بود :

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

  خسته نباشید آمار جالبی بود البته اشاره ای به شرکت هایی چون راک استار خالق جی تی ای و یا Take2 خالق بازی مافیا و البته Bethedsa با بازی ای چون Fallout3 نشدده بود

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   مرسی بله حق با شماست ولی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و غیر قابل اعتماد این شرکت های معتبر را وارد نکردم

 2. MEHRAN\ می‌گوید

  بیلیون یعنی چقدر!!!!!!

  1. ُSaM می‌گوید

   million miliard

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت هنرهای الکترونیکی EA GAME سالانه بالغ بر 4.2 بیلیون دلار امریکا به طور متوسط در رده ی اول قرار دارد.شرکت بزرگ بازی سازی و توزیع کننده ی Activision سالانه بالغ بر 3 بیلیون دلار امریکا به طور متوسط