آنلاین مربیگری کنید

  • 1389/3/23
  • ميثاق جراحي
  • 3

معرفی بازی آنلاین MyFc

مقدمه :

امروزه سایت های مربی گری فوتبال  از طریق آنلاین کم نیستند و به خاطر امکانات زیادشان باید حجم زیادی از اطلاعات را بارگزاری کنند که این کار هم وقت گیر است و هم سرعت سایت را پایین می اورد

در این میان سایت My FC به دلیل اینکه از این ویژگی برخوردار نیست و با توجه به حجم زیادی از غالب ها و امکانات درونش دارای سرعتی بسیار بالا و روان است و به همین دلیل است که بیشتر از همه ی سایتهای مشابه مورد استقبال قرار گرفته است. و جالب تر اینکه این سایت یک سایت کاملا ایرانی هست و مانند هتریک و تراوین فقط بازیکن ایرانی ندارد!

مرحله ی اول ثبت نام:

برای ثبت نام علاوه بر  مشخصات باید نام مربی -نام تیم- کشور – شهر – آدرس کامل پستی و شماره ی تماس که در صورت برنده شدن جایزه ی بزرگ سایت مورد استفاده قرار می گیرد باید به سایت بدهید و در حاهای خالی پر کنید از نکات  جالب تر اینکه شما می توانید یک تیم فوتبال بانوان تشکیل دهید که این تیم با تیم مردان از نظر قدرت برابری می کند و امکان بازی کردن با تیم مردان را دارد

مرحله ی دوم ثبت نام:

در این مرحله شما باید لباس و لوگوی تیم خود را طراحی کنید.

سرمایه تیم:
سرمایه تیم شما در MyFC به چند طریق افزایش می یابد

اول دعوت دوستان :

دعوت دوستان به سایت از طریق ایمیل (( اگر دوست شما پذیرفت دارایی تیم مقداری افزایش می یابد ))

دوم تماشاگران:

تماشاگران که به ورزشگاه ها برای دیدن بازی تیم شما می ایند (( در صورت برد تیم تماشاگران زیادتر خواهند شد))

سوم حامی  تیم:
در این بازی سه نوع اسپانسر یا حامی وجود دارد ((پارسیک و سونی و پاناسونیک)) که طبق شما قادر به انتخاب یکی از انها هستید هر چه مقام بهتری در لیگ کسب کنید در پایان فصل مقدار پول زیادتری به حساب تیم شما اضافه خواهد شد

موارد استفاده از سرمایه تیم:

خرید ورزشگاه:

خرید ورزشگاه های بزرگ تر به جز حالتی که خود سایت در اختیارتان می گذارد. ورزشگاه های بزرگتر برای گنجایش بیشتر تماشاگران مورد استفاده قرار می گیرد در آخر هر فصل مبلغی بابت کرایه ی ورزشگاه از شما کثر می شود که اگر تماشاگر زیاد نداشته باشید ضرر می کنید


پزشک تیم:

شما می توانید پزشک را در سه نوع مبتدی – پیشرفته و حرفه ای خریداری کنید. در صورت داشتن پزشک بازیکنان مصدومتان زود تر بهبود می یابند و هر چه پزشک بهتر باشد دوران مصدومیت کوتاه تر خواهد شد.

بندساز تیم :

بدنساز تیم هم مانند پزشک تیم در سه نوع مبتدی – پیشرفته و حرفه ای موجود هست که کار بدنساز بالا بردن قدرت تیم هست.

خرید بازیکن:

شما می توانید بازیکنان مختلفی را که خود سایت برای فروش گذاشته خریداری کنید هر بازیکن دارای درجه و Level  مخصوص به خود است به همین دلیل بازیکنی با مهارت های بالا دارای قیمتی بیشتر خواهد بود.

فروش بازیکن:

شما می توانید بازیکنان تحت اختیار خود  را برای فروش بگذارید و برای او قیمتی تعیین کنید (هر چه قیمت بازیکنتان مناسب تر باشد بازیکنتان زود تر به فروش میرسد)

تمرین دادن بازیکن:

شما می توانید با صرف کردن مقداری پول بازیکنتان را در هر زمینه ای که می خواهید تمرین بدهید و قوی کنید !

انرژی زا:

شما می توانید با استفاده از نوشابه های انرزی زایی که برای بازیکنان تیمتان می خرید 50% آمادگیشان را افزایش دهید.

دوپینک((از جرایم موجود در سایت))

شما با استفاده از این روش میتوانید آمادگی تیمتان را سریعا بالا ببرید ولی کمیته ی انضباطی هر هفته به تور اتفاقی چند تیم را چک و در صورت استفاده ی آن تیم از مواد نیرو زا(دوپینگ) آن تیم را جریمه ی نقدی می کند و از امتیاز تیم 3 واحد کسر می کند.

لیگ ها به روش هرمی برگزار میشوند !

هر لیگ جمعه هر هفته قرعه کشی و از شنبه تا جمعه ی هفته ی بعد ادامه دارد و در هر روز یک بازی انجام میشود که اگر در روز های میانه ای هفته ثبت نام کنید باید تا شنبه ی هفته ی آینده برای شروع لیگ صبر کنید (در این مدت می توانید بازی های دوستانه با دیگر تیم ها انجام دهید و تجربه ی تیمتان را بالا ببرید ) شما در شروع کار در لیگ دسته ی 12 قرار دارید و همین طور تمام کسانی که برای اولین بار ثبت نام کرده اند و آخر هر لیگ(آخر هفته) ا مقام خوبی را کسب کنند به لیگ دسته ی بالا تر صعود میکنید  در لیگ دسته ی 12 سقوطی وجود ندارد ولی در لیگ های دسته ی بالاتر اگر مقام مطلوبی بین 8 تیم حاظر در لیگ کسب نکنید به رده ی پایین تر سقوط خواهد کرد

تجربه ی تیم  :

در صفحه ی اول گزارشات تیم , درصد تجربه ی ان به صورت نمودار مشخص  شده است که اگر هر بار به 100% برسد تمام بازیکنان یک درجه قوی تر میشوند ولی هر سری نمودار دوباره 0 می شود و برای قوی شدن دوباره ی تیم این سیستم تکرار ی شود
سیستم و استراتژی:

مهم ترین بخش مربیگری که اساس هر تیمی است سیستم استراتژی تیم است که این مهم در هر تیم توسط مربی (شما ) اداره می شود. شما باید در هر بازی با توجه با شرایط آب و هواو سیستم قدرت تیم و حریف مقابل تیم شما یک سیستم و استراتژی مفید را برنامه ریزی کنید تا برد و موفقیت برای تیم شماا حاصل شود.

گیم – پلی بازی مانند بازی هایی جون تراویان و بایت فایت هستند و برد و باخت تا اندازه ای به شانس بستگی دارد البته کار هایی که شما برای تیم خود انجام می دهید هم در برد و باخت بی تاثیر نیستند.

بازی را در غالب بازی های استراتژی قرار می دهیم ولی تفاوتش با بازی های هم سبک نبود فضایی سه بعدی و گرافیک و محیط سازی ان است.

My Fc online

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
    1. نه بابا این یه بازی انلاینه که رایگان هست من هم به دلیل اینکه جو و حال و هوای جام جهانی هست این مطلب رو برای این روز ها اماده کرده بودم اگه نه هیچ نفعه دیگه ای برام نداره که بخوام تبلیغ کنم!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *