افزودن بو ک‌مارک و یادداشت به Delicious در اینترنت اکسپلورر 8

  • 1389/4/6
  • محمدرضا ارجمندی
  • 0

اگر از برنامه Delicious  استفاده می کنید آیا دوست دارید در حالی که در حال دیدن سایت های مورد علاقه خود هستید به اضافه کردن بوک مارک به حساب (Delicious) در حالی که رابط کاربری برنامه مینیمایز است بپردازید؟ افزودن مستقیم بوک مارک به حساب شما از طریق منوی زمینه(context)و با استفاده از به اشتراک گذاشتن Delicious accelerator است

به اشتراک گذاری با Delicious در عمل

برای اضافه کردن شتاب دهنده بر روی افزودن به اینترنت اکسپلورر(Add to Internet Explorer) کلیک کنید و  هنگامی که پنجره دوم ظاهر می شود فرآیند نصب را تایید کنید. این کار بسیار بهتر از ایجاد نوار مورد علاقه های شما (Favorites Bar)و یا نوار ابزار جدید که بخشی از محیط برنامه را اشغال میکند است.

هنگامی که شما به صفحه وبی می روید که می خواهید آن را بوک مارک کرده تا در دفعات بعد با یک کلیک به آن دسترسی یابید کافیست درون صفحه کلیک راست کرده ، سپس به All Accelerators رفته و Share with Delicious را انتخاب کنید.

ویرایش قالب بوک مارک جدید در یک تب جدید با فیلد آدرس یو آر ال و عنوان به نمایش در می آید.تمام آنچه که نیاز دارید اضافه کردن یک یادداشت/ برچسب  دلخواه و ذخیره بوک مارک است همین!

فرض کنید می خواهید در صفحه بوک مارک شده یادداشت بگذارید. متن مورد نظر را های لایت کنید ، بر روی آن کلیک راست کرده و سپس به All Accelerators  و Share with Delicious. بروید.

مانند قبل فرم بوک مارک در تب جدید باز شده… می بینید که متن هایلایت شده در بخش یادداشت ها وارد شده است. تمام آن کاری که باقی مانده این است که برچسب مناسبی اضافه کرده و  سپس بوک مارک جدید را ذخیره کنید. پس از انکه بوک مارک جدید خود را ذخیره کردید زبانه به طور خودکار شما را به صفحه وبی  که شما  همین الان بوک مارک کرده اید می برد.

در بررسی مجدد حساب Delicious  خود مبیبینیم که بوک مارک جدید برای استفاده دردفعات بعد همراه با یادداشت هاییی که برای  یاداوری گذاشته ایم وجود دارد.

جمع بندی

اگر شما بوک مارک هایی به حساب Delicious  خود اضافه کرده، اما می خواهید در صفحه اصلی برنامه هم وجود داشته باشد ، در آن صورت  Share with Delicious accelerator را می توانید به سادگی با  اینترنت اکسپلورر 8 یکپارچه کرده و از آن استفاده کنید.

منبع:howtogeek

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *