متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مایکروسافت به هکرهای Windows Phone 7 تی شرت جایزه می‌دهد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
51

اگر شما در فایلهای سیستمی iPhone یا PS3 دست برده اید ممکن است در معرض دعاوی حقوقی از سوی کمپانیهای سونی و اپل قرار بگیرید، ولی به نظر می­رسد که رخنه­گران در سیستم­عامل Windows Phone 7 با برخورد به مراتب شیرینتری مواجه شوند. تیم ChevronWP7 که مسئول ارائه نخستین رخنه در Windows Phone 7 کمپانی مایکروسافت به ما بود برای دیدار با تیم توسعه دهندگان Windows Phone 7 در مایکروسافت دعوت شد تا بحث بی­پرده­ای درباره آینده و امنیت Windows Phone 7 مطرح شود.

اعضای تیم ChevronWP7 اوائل این هفته با، برندون واتسون، مدیر تجربه توسعه دهنده سیستم­عامل WP7 و دیگر اعضای گروه دیدار کردند و به بحث درباره نحوه امنتر کردن بازارفروش و همچنین آینده بازیهای Homebrew پرداختند. تیم ChevronWP7 به عنوان مقدمه­ای برای این جلسه، ابزار رایگان توسعه­دهنده قفلگشایی Windows phone 7 را به درخواست مایکروسافت جمع کرده­است، ولی این نرم­افزار از کنترل خارج شده و در حال حاضر به طور گسترده­ای توسط XDA-Developers مورد استفاده قرار می­گیرد.

جزئیاتی درباره نتیجه این جلسه اعلام نشده است، ولی اعضای تیم حداقل به خاطر دردسرهایی که درست کرده­اند تی­شرت دریافت نموده­اند.

منبع: instantfundas

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. ali می‌گوید

  زیبا بود . دست شما مرسی
  🙂

 2. محسن الف. جیم. می‌گوید

  اصل مطلب در همین تصویری بود که در مطلبتون گذاشتین، که از قلم افتاد، “من اولین کسی هستم که ویندوز فون ۷ رو هک کردم و تنها چیزی که به دست آورم این تی شرت زشت و بد قواره بود”.

  نیشی که مایکروسافت به این یارو زد از صدتا دعوای حقوقی هم گزنده تره

  1. ITTeach می‌گوید

   WOW مرسی محسن جان
   عجب نکته‌ای رو گفتی واقعا حیف شد میتونستیم تیتر بهتری بزنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما در فايلهاي سيستمي iPhone يا PS3 دست برده ايد ممكن است در معرض دعاوي حقوقي از سوي كمپانيهاي سوني و اپل قرار بگيريد، ولي به نظر مي رسد كه رخنه گران در سيستم عامل Windows Phone 7 با برخورد به مراتب شيرينتري مواجه شوند. تيم ChevronWP7 كه مسئول ارائه نخستين