متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بررسی گوشی LG Optimus 3D

12345 (بدون نظر)
Loading...
71

گوشی LG Optimus 3D باعث افتخار است. باشه، به آن هم خواهیم پرداخت: Optimus 3D اندکی پر زرق و برق و کم محتواست اما در عین حال سرگرم کننده است.

نمایشگر  ۴.۳ اینچی سه بعدی آن که بدون عینک مخصوص قابل مشاهده است، بر روی بازی ها و نمایش فیلم تاثیر می گذارد و حتی رابط کاربری آن در هنگام استفاده از تنظیماتِ به کار برده شده در تکنولوژی ضد پارالکسش بسیار متقاعد کننده است. بهترین قسمت؟ شما می توانید با استفاده از دوربین هایی دوگانه ای که در پشت گوشی قرار دارند، ویدئوهای سه بعدیِ خودتان را فیلم برداری کنید و در ادامه توسط پورت HDMI به تماشای مجموعه های سه بعدی­تان بنشینید.

Optimus 3D به هیچ عنوان یک مجموعه کوچک نیست، اما در عین حال هنگامی که آن را در دست می گیرید احساس راحتی بسیاری می کنید. مواد انتخاب شده در ساخت این گوشی دارای درجه بالایی از کیفیت هستند (درست به همان گونه که ما از یک دستگاه برتر انتظار داشتیم. ) و همان طور که در دمویی که ما مجبور بودیم به طور بسیار کوتاه تهیه کنیم خواهید دید، این گوشی بسیار سریع و بدون تاخیر است. پس چرا چند دقیقه صرف تحسین عکس ها و ویدئوهای این دستگاه (که متاسفانه برای چشم های شما بسیار مسطح خواهد بود) نکنیم؟

منبع: engadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گوشي LG Optimus 3D باعث افتخار است. باشه، به آن هم خواهيم پرداخت: Optimus 3D اندكي پر زرق و برق و كم محتواست اما در عين حال سرگرم كننده است.