متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سایت اشتراک گذاری فایل سریع، با تکنیک کشیدن و رها کردن (GoPileus)

12345 (بدون نظر)
Loading...
257

گو پایل آس، تازه واردی در گروه وبسایت‌های اشتراک گذاری فایل است. فقط فایل خود را کشیده و در جایگاه موجود در صفحهٔ اصلی‌ سایت رها کنید، این سایت لینک کوتاهی از فایلتان را که می‌‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی گوناگون با دوستان به اشتراک گذاشته شود را تولید می‌‌کند. فایل آپلود شده حد اکثر ۳۰ دقیقه بر روی وبسایت باقی‌ می‌‌ماند. اما اگر یک حساب کاربری رایگان در این سایت ایجاد کنید، می‌‌توانید فایل‌های خود را ذخیره و سازماندهی کنید که برای مدت نا محدودی روی سایت باقی‌ می‌‌مانند.


همچنین می‌‌توانید حساب سایت گو پایل آس خود را با حساب بیت لی ( Bit.ly ) خود پیوند دهید و از مزایای آخرین خدمات آن، نظیر در دسترس بودن آمارهای مفصلی‌ بر روی لینک‌های کوتاهی‌ که به اشتراک می‌‌گذارید، بهره برید.

ویژگیها:

  • سایت اشتراک گذاری فایل بی نهایت ساده.
  • فایلها را کشیده و رها کنید، سایت لینک اشتراک را تولید می کند.
  • ساخت یک حساب کاربری رایگان غیر اجباری.
  • با ساخت جایگاه، فایلها را ذخیره و مدیریت کنید.
  • حساب سایت گو پایل آس خود را برای دریافت آمارهای مفصل با حساب بیت لی ( Bit.ly ) خود پیوند دهید.
  • ابزارهای مشابه: فلافی اپ ( FluffyApp ) ، سندوئید ( Sendoid )، ایکس فایل ( xFile )، فایل سیور ( FileSaver ) و دوشیر ( DuShare ).

سایت گو پایل آس را در آدرس www.gopileus.com مشاهده کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گو پایل آس، تازه واردی در گروه وبسایت‌های اشتراک گذاری فایل است. فقط فایل خود را کشیده و در جایگاه موجود در صفحهٔ اصلی‌ سایت رها کنید، این سایت لینک کوتاهی از فایلتان را که می‌‌تواند از