متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سازندگان آیفون جعلی چینی، در عملیاتی دستگیر شدند

12345 (بدون نظر)
Loading...
185


چین سرکوب تولید کنندگان آیفون تقلبی را آغاز کرده است. مقامات شانگهای، پنج نفر  برای توسعه و فروش نسخه های تقلبی گوشی های هوشمند محبوب اپل را دستگیر کردند.

بنا به گزارش های رسیده اشخاص بازداشت شده بخشی از یک گروه سازمان یافته جنایی می‌باشند که اجزاء لوازم خود را برای تلفن های Guandong در جنوب چین خریداری کرده و آنها را در آپارتمانی در شانگهای مونتاژ می کردند.

برخی از قطعات، اجزای آی فون واقعی هستند که احتمالا از کارخانه اپل قاچاق شده‌اند، اما این حدس و گمانی بیش نیست. بیشتر سخت افزارها ساختگی بوده و شبیه به اپل می‌باشد. محصول نهایی خلق شده توسط این گروه  به شکل آیفون تولید می‌شود.

“این واقعا برای مشتریان خریدار آیفون سخت است که بین جعلی و اصلی بودن کالا را تشخیص دهند،” در گفتگویی که با یکی از افسران این عملیات شده، گفته است : که این امر متاسفانه به صورت روزانه در شانگهای رخ میدهد.

اپل تقلبی: هزینه ای در حدود ۴۰۰۰ یوان (در حدود ۳۱۳ دلار) برای تولیدش هزینه می‌شود که دو برابر این مبلغ به فروش می‌رسد – چند صد یوان کمتر از محصول اپل اصلی است.

منبع: techspot

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمد مهدی می‌گوید

    ممنون از خبر
    عجب…
    خدا رو شکر. ایشاا… همشون به زودی دستگیر بشن!!! :))

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چین سرکوب تولید کنندگان آیفون تقلبی را آغاز کرده است. مقامات شانگهای، پنج نفر برای توسعه و فروش نسخه های تقلبی گوشی های هوشمند محبوب اپل دستگیر کردند.