متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سلکشن لینکز: باز و دانلود کردن لینک های چندگانه با یک کلیک (فایر فاکس)

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

از این که مجبور هستید تک تک روی هر لینک کلیک کنید تا باز شوند، خسته شده اید؟ جهت باز کردن چندین لینک، معمولا روی هر کدام به طور مجزا کلیک می کنید و گزینه ی باز کردن در تب جدید را انتخاب می کنیم. سلکشن لینکز الحاقه ی مفیدی در فایر فاکس است که به شما امکان باز کردن چندین لینک را از طریق برجسته کردن شان به وسیله ی منوی محتوا جهت باز کردن در تب ها جدید، می دهد. با یک کلیک، تمامی لینک ها در پنجره ها یا تب های جدید (بسته به انتخاب شما) باز می شوند. در عین حال، به شما امکان داونلود کردن چندین فایل از لینک های متعدد را می دهد.

سلکشن لینکز، از تمامی لینک های موجود در یک متن انتخاب شده را جهت باز کردن یا داونلود کردن استفاده می کند. همچنین می تواند لینک های موجود در متن را شناسایی کند. محدودیتی از لحاظ تعداد لینک هایی که می توانید باز کنید وجود ندارد، که باعث راحتی بیشتر استفاده از آن می شود.بعد از این که متن مورد نظرتان را انتخاب کردید، روی آن راست کلیک کنید تا منوی محتوا نمایش داده شود. سپس از گزینه ی Selection Open جهت باز کردن لینک ها، و یا از گزینه ی Selection Download جهت داونلود کردن لینک ها، استفاده کنید.

گزینه های سلکشن لینکز شامل چند تنظیم کلی می شوند. مثلا می توانید انتخاب کنید که از لینک های لنگری و متنی (متنی که دارای آدرس اینترنتی است) استفاده شود. اگر لینکی در متن انتخابی شما تکراری باشد، سلکشن لینکز در صورتی آن را بیش از یک مرتبه باز می کند که Allow duplicate links را فعال کرده باشید. نهایتا، ممکن است show debug output را انتخاب کنید و مشخص کنید که می خواهید لینک های انتخابی تان در پنجره ی جدید، تب جدید، و یا تب فعال جدید باز شوند. بعد از این که تغییرات را اعمال کردید، با زدن دکمه ی Ok خارج شوید.

سلکشن لینکز ابزار مناسبی جهت باز کردن یا داونلود کردن چندین لینک توسط یک حرکت است، که امکان تجربه ی مرورگری نرم تری را فراهم می کند.

صفحه خانگی افزونه سلکشن لینکز در افزونه‌های فایرفاکس

دانلود افزونه سلکشن لینکز از دنیای افزونه

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. سلکشن لینکز: باز و دانلود کردن لینک های چندگانه با یک کلیک (فایر فاکس) | پایگاه خبری آی تی نیوز

    […] گویا ای تی  […]

  2. محمد می‌گوید

    این افزونه با کدام ورژن از موزیلا کار میکند؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اين كه مجبور هستيد تك تك روي هر لينك كليك كنيد تا باز شوند، خسته شده ايد؟ جهت باز كردن چندين لينك، معمولا روي هر كدام به طور مجزا كليك مي كنيد و گزينه ي باز كردن در تب جديد را انتخاب مي كنيم. سلكشن لينكز الحاقه ي مفيدي در فاير فاكس است كه به شما امكان باز كردن چندين لينك را از طريق برجسته كردن شان به وسيله ي منوي محتوا جهت باز كردن در تب ها