روي شن ها (اولين نگاه بازي Spec ops the line)

روي شن ها (اولين نگاه بازي Spec ops the line)
 • 1391/4/5
 • ميثاق جراحي
 • 9

بازي Spec ops the line يك بازي شليك كننده ي شخص ثالث است كه توسط شركت بازي سازي تيك تو منتشر شده است. اين بازي بر روي پلاتفرم هاي ايكس باكس 360، پلي استيشن 3 و كامپيوتر هاي خانگي قرار است منتشر گردد. تاريخ انتشار اين بازي 21 دسامبر معين شده است و تازگي ها هم در بازار ديده مي شود.

داستان بازي توسط جوزف و از رمان Condra الهام بخشي شده است. اين بازي سوم شخص شليك كننده بر روي بازي هايي با آرايش نظامي منظم و Squad base تمركز دارد.

كاپيتان مارتين نقش اصلي در بازي را ايفا مي كند كه به همراهي تيم واكر از ارتش آمريكا به دوبي منتقل شده است. بازيكن در اين بازي بايد شهر را بپيمايد كه خطرهاي خصمانه را رفع كند و به دنبال كلنل گمشده اي به نام كوراند بگردد كه در اين بين وارد ماجراجويي خطرناكي مي شود.

سلاح هاي بهتر و بيشتري در دسترس خواهد شد به شرطي كه بازيكن بتواند در بازي پيشرفت هايي داشته باشد و ماموريت ها را به آساني انجام دهد.

فرمانده مي تواند به ساير افراد دستور بدهد و با واكنش هاي مطمئن و دقيق بازي را دنبال كند. حركات با توجه به زمينه ي بازي متفاوت خواهند بود. بازي روي شن و ماسه هاي عادي دوبي تمركز دارد و تغييرات زمين به صورت پويا.

در طول گيم پلي با شكست هاي محيطي و ريزش هاي پيرامون بسيار برخورد مي كنيد. مسير ها مكن است بگشايند و بسته شوند و بازيكن را حسابي در مبارزه اي سخت شريك كنند. در حين مبارزه زمين از هم باز مي شود و ديگر مشخص نيست كه آينده اي در برابر بازيكن قرار دارد.

يك بخش شبكه اي مطلق هم در بازي تعبيه شده است كه بازي را مهيج تر كرده است. نشانه ي سلاح ها با تنظيم عدسي هاي مختلف بر روي دشمن ز جمله ويژگي هاي بازي است. شايد داستاني كه در بازي Spec Ops است كمي كليشه اي باشد ولي اين بازي داستان خاص خودش را دارد با پيچ و خم هاي متوالي و متنوع.

دوبي يك ناحيه اي تحت كنترل ارتشي ثروتمند با شهروندان نمايه اي است كه تمام عناصر اين شهر توسط خاك ها دفن شده اند. يك جناح از بازي را ارتش آمريكا و بخشي ديگر را قلب تاريكي تشكيل مي دهند كه اعضاي اين گروه شبه نظامي هاي تعليم ديده هستند. تخريب ناگهاني شهر نقطه اي آغازين براي بازي Spec Ops  است. با كلنل آمريكايي تماسي گرفته مي شود و به او مي گويند كه ژنرال كوراند و سربازهايش گم شده اند. داستان بازي روي اين خط اصلي تمركز دارد.

بازي Spec Ops تركيبي خوب از بازي هايي چون Ghost recon و بتلد فيلد 3 باشد كه به تازگي در بازارهاي ايران ديده مي شود و توصيه ي من اين است كه اين بازي زيبا را تهيه كنيد و از آن لذت ببريد.

مشخصات بازي :

Spec Ops The Line Minimum System Requirements

OS: Windows XP SP3

CPU: Intel Core 2 Duo @ 2GHz / AMD Athlon 64 X2 Equivalent

GPU RAM: 256 MB

GPU: NVIDIA GeForce 7900 GS/ ATI Radeon HD 2600XT

RAM: 2 GB

HDD: 6 GB free

AUDIO: DirectX Compatible

OTHER: Steam Client

Spec Ops The Line Recommended System Requirements

OS: Windows Vista/7

CPU: 2.4 GHz Quad Core processor

GPU RAM: 512+ MB

GPU: NVIDIA GeForce 9800 GTX/ATI Radeon HD 4850

RAM: 3 GB

HDD: 10 GB free

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 9 دیدگاه
 1. دوستان لطفا اگر جایی فایل قابل دانلود ۶۰۰-۷۰۰ مگی شو دیدن یه اطلاع بدن.

  1. دوست عزير اين بازي بالاي 6 گيگ هست

  2. ممنون از اطلاع رسانیتون. من می خواستم یه شبه دانلدش کنم ولی انگار با سرعت ۵۰mb/s(البته در شرایط عادی و سرعت بالا) چند شب بیشستر طول می کشه. به هر حال اگه قابل دانلودشو دیدید یه اطلاع بدید. ممنون.

  3. بازي رو خريداري كنيد خيلي بهتره

  1. مطمئني همين بازي بوده كه ديدي دموش رو ؟

 2. من یه سایتی رفته بودم یه نفر خودش درباره این بازی کاملا توضیح داده بود…….جزئ به جزئ…………چیزایی که من درمورد بازی خوندم واقعا خوب بود و چند جای دیگه هم در موردش گشتم……..اگه چیزایی که خوندم حقیقت داشته باشه که حتما داره بازی فوق العاده ایه….من خودم دنبالشم بخرم شدیددددددددددددد

  1. اره دوست عزيز بازيش خيلي خوبه، به زودي نقدش رو در اينجا مي بينيد

 3. این بازی در یک نگاه به ضرر ایران است و ایرانی ها رو تروریست نشون بدن یعنی چی وقتی که یک شخص آمریکایی از ارتش میاد بیرون و به ارتش آمریکا خیانت میکنه و با ایران همدست میشه و به نام جان کنارد هستش و بعد ایران و این شخص تا متوجه میشن از طوفان شن و شنزار یک چنین اتفاقی میافته از این اتفاق سو استفاده میکنن و ایران به امارات حمله میکنه و قصد نابودی امارات رو میکنن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *