جوی استیک برای iPad اپل

جوی استیک برای iPad اپل
  • 1391/6/31
  • سعيد
  • 1

شاید پیش آمده با خود بگویید ای کاش آیپاد با این بازی های فوق العاده ای که دارد از یک جوی استیک واقعی به جای صفحه مجازی برای کنترل بازی ها بهره می برد.

من در اینجا دو محصول برای اینکار معرفی میکنم…

Logitech-Joystick-for-iPad1

شرکت لاجیتک (Logitech) جوی استیک جدیدی را برای آیپاد (iPad) عرضه کرده است.

این جوی استیک برای انگشت شست (شصت!!) دست شما طراحی گردیده و با آن سریع و راحت و البته با هیجانی بیشتر در  آیپاد (iPad)به بازی بپردازید. می توانید آن را بر روی صفحه نمایش قرار بدهید و کنترل بازی را در اختیار بگیرید.

جنس این جوی استیک (Joystick) از پلاستیک بوده با استفاده از مکش به آیپاد متصل می شود. این روش باعث میشود ما خیلی سریع آن را نصب و حذف کنیم. چقدر راحت…

Logitech-Joystick-for-iPad-2

جوی استیک لاجیتک با استفاده از یک فنر مارپیچی که در مرکز قرار گرفته به سرعت عکس العمل نشان میدهد بازگشت به حالت اولیه برای اکشن بعدی نیز بسیار سریع بوده..

جوی استیک (Logitech) از اول سپتامبر با قیمت 20$ عرضه شده است.


thinkgeek-ipad-joystick-25-500x376

این جوی استیک با نام ThinkGeek JOYSTICK-IT برای هر وسیله که دارای یک صفحه نمایش لمسی است طراحی شده است.

جوی استیک (JOYSTICK-IT ) از آلومنیوم ساخته شده با گوی در بالا جهت کنترل راحت تر و سایز ارتفاع کمتر از 2 اینچ و با 1.25 اینچ قطر پایه.

thinkgeek-ipad-joystick-2-3

thinkgeek-ipad-joystick-3-50
  JOYSTICK-IT متصل به پایه پد اسفنجی با یک مکش پلاستیکی کوچک در مرکز است. پد از مواد رسانا ساخته شده است و  زمانی که صفحه نمایش خازنی با آن تماس پیدا می کند آیپاد فکر می کند شما با انگشت خود آن را لمس کرده اید.!! اینطور که جوی استیک-IT مانند یک قلم خازنی بزرگ است.
thinkgeek-ipad-joystick-
در هنگام اتصال به تمیز بودن صفحه نمایش و البته پد و مکش جوی استیک توجه کنید…
 ThinkGeek آن را با قیمت 25$ عرضه کرده است.
منبع : ThinkGeek

جوی استیک های معرفی شده برای بازی های ساخته شده اند که از ویژگی پد مجازی (virtual on-screen) بر روی صفحه نمایش استفاده می کنند و همچنین تبلت باید از قابلیت لمس چندگانه ( multi-touch ) برخوردار باشد. در این صورت شما قادر به کنترل با جوی استیک هستید.

برای استفاده فقط کافی است شما جوی استیک را به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش نصب کنید و با یک فشار کوچک توسط مکش به صفحه متصل می شود. بازی ها همان بازی هستند ولی اینبار با یک کنترل واقعی  و ساده و هیجان بیشتر…

پاورقی :

در قسمت نظرات یک کامنت نظرم رو جلب کرد.

معلمی نوشته بود : من باید به چند دانش آموز معلول آموزش بدهم. این جوی استیک کوچک یک کار بزرگ برای من انجام می دهد. متشکرم…

این هم یک کاربرد و برداشت به غیر از بازی است…

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. دوستان من دوتا سوال داشتم که به هم مرتبطه!
    اولی اینکه این بازی هایی که طوری هستند باید لمس طولانی روی نقاط خاصی از روی صفجه داشته باشند آیا به اون قسمت lcd آسیب ئارد میشه به مرور زمان مثلا پیکسل سوخته؟ جون هیجان بازی گاه باعث فشار زیادی به اون نقاط میشود
    و آیا این ابزاری که معرفی کردید آن ضرر را ایجاد نمیکنند البته خوبی این مدل ها این است که فشار را انتقال نمیدهند

    ممنونم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *