ال جي و توليد تلويزيون هاي هوشمند جديد مخصوص استفاده در هتل ها

ال جي و توليد تلويزيون هاي هوشمند جديد مخصوص استفاده در هتل ها
  • 1391/8/15
  • ITTeach
  • 0

شركت ال جي جديدترين مدل تلويزيون هاي هوشمند خود را كه مخصوص صنعت هتلداري طراحي شده است، معرفي نمود. اين سري تلويزيون ها كه Smart Hotel TV نام دارند، از راهكارهاي جدید ال جي در بخش هتلداري بوده و به راحتي با فضاي اتاق ها منطبق می گردند. افراد مي توانند از برنامه راهنماي تعبيه شده در دستگاه به همراه قابليت اتصال به اينترنت استفاده، و از امکانات دیگری چون ارتباط با بخش خدمات هتل در داخل يا خارج اتاق خود بهره مند گردند.

تلويزيون هوشمند Pro:Centric ال جي مخصوص هتل ها، شامل دو سري LT770H و LT760H بوده و از رابط كاربري قابل تنظيم براي سليقه هاي متنوع مهمانان در هر اتاق برخوردار مي باشد. اين محصول مجهز به برنامه هاي كاربردي تلويزيون هاي هوشمند،‌ به همراه ديگر قابليت هاي ارتباطي بوده كه به مهمانان امكان دسترسي آسان به محتواي مورد نظر خود و همچنین IP شخصي برای هر فرد را مي دهد. به علاوه وجود يك جعبه تنظيم كامل داخلی، نصب و ‌راه اندازي و دیگر هزينه هاي عملياتي دستگاه را كاهش مي دهد.

به گفته مديران ارشد اين بخش؛ سری جدید تلويزيون هاي هوشمند ال جي كه ويژه هتل ها طراحي شده است، داراي قابليت هايي است كه براي هر دو گروه مهمانان و صاحبان هتل ها راحتي هر چه بيشتر را به ارمغان مي آورد. ال جي به عنوان پيشرو در زمينه توليد تلويزيون هاي مخصوص هتل،‌ مزيت هاي خاصي را براي هتل داران در نظر گرفته كه بتوانند هزينه هاي نگهداري خود را كاهش دهند.

رابط كاربري قابل تنظيم و برخورداری از اتصالات چندگانه

سري تلويزيون هاي هوشمند ال جي ويژه هتل ها، از ساختار Pro:Centric بهره مند مي باشد. اين محصول از طريق رابط Webkit از HTML5، Java و فلش پشتيباني نموده و در نتيجه پردازشگران سيستم ها، ‌برنامه نويسان و سهامداران مي توانند ارتباط هر چه بيشتر و بهتري با مشتري برقرار نمايند.

از ويژگي هاي ديگر این تلويزيون هاي Pro:Centric هوشمند ال جي، مي توان به اتصالات چندگانه آن اشاره كرد. علاوه بر ورودي هاي USB و WiFi، ‌اين محصول به قابليت منحصر به فرد اشتراك گزاري هوشمند نیز مجهز مي باشد. با استفاده از تكنولوژي WiDi،‌ شما مي توانيد محتواي مورد نظر خود را در بين ديگر دستگاه هاي سازگار جا به جا نمایید.

 

 

برنامه هاي از پيش نصب شده به همراه قابليت پاك كردن اتوماتيك History دستگاه:

سري LT770H و LT760H از تلويزيون هاي جديد ال جي، مجهز به برنامه هاي كاربردي مي باشند كه از قبل بر روي دستگاه نصب شده اند. افراد مي توانند توسط تنظيمات دستي،‌ از امنيت اطلاعات شخصي خود مطمئن گردند. لازم به ذکر است، اين برنامه ها كاربران را قادر مي سازد،‌ كه به شبكه هاي اجتماعي مهم (SNS) و منابع اطلاعاتي دسترسي آسان داشته باشند.

از طرف ديگر نيز برنامه پاک کردن اتوماتیک History، به مهمانان اين اطمينان را مي بخشد كه نتايج جستجو ها و گشت و گذارهاي اينترنتي آنها، به هنگام تخليه اتاق به صورت خودكار و براي حفظ حريم شخصي افراد از دستگاه پاک مي شود.

كاهش هزينه ها براي هتل داران

اين سري تلويزيون هاي هوشمند Pro:Centric جديد ال جي،‌ علاوه بر ويژگي هاي جذاب و سرگرم كننده، ‌به طرز قابل توجه اي هزينه هاي نصب و مديريت را نيز كاهش مي دهند. قابليت IP Coax در مدل 760H، ‌سبب كاهش هزينه هاي سرمايه گزاري در بخش هاي زير بنايي جهت دستيابي به شبكه داخلي يا همان “اترنت” مي گردد. وجود جعبه تنظيم داخلي باعث حذف هزينه هاي سخت افزاري اضافه در اين محصول شده، ‌هزينه هاي اوليه نصب و راه اندازي و تعمير و نگهداري را نیز كاهش مي دهد. در انتها هزينه هاي عملياتي نيز با توجه به توانايي كاركنان در كنترل كلي توسط سيستم مركزي مديريت از راه دور، ‌تقليل يافته است.

راهكار هاي صنعت هتلداري

به گفته مدير ارشد تلویزیون های صنعتی ال جی، این شركت از سابقه اي طولاني در این بخش برخوردار مي باشد. همچنين این کمپانی سعي نموده است از تكنولوژي هاي كاربردي خود جهت برقراري تعاملی سالم با صنعت هتلداري استفاده نموده و به عنوان اولين برند در بازار آمريكا مطرح گردد.

در انتها لازم به ذکر است که، سري 760H اين تلويزيون ها هفته جاري در آلمان و انگليس معرفي و سپس در ديگر بازراهاي اروپا، ‌آمريكا، ‌آسيا،‌ خاورميانه و آفريقا معرفي و سري LT770H نیز در سايز های 47 و 42، 37، 32 اينچ، ‌در سه ماهه آخر سال ميلادي در آمريكا عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *