Razer Fiona: تبلتی برای بازی خورها

Razer Fiona: تبلتی برای بازی خورها
  • 1391/9/24
  • محمدکریم حدیدی
  • 1

همواره یکی از سرگرمی های رایج در استفاده با تبلت ها بازی های آن بوده است، به این منظور لوازم جانبی زیادی برای اجرای بهتر بازی ها طراحی و تولید شد، حتی بعضی از تبلت های مرسوم به تبلتهای بازی خود دارای دکمه و آنالوگ هستند. اما دلیلی که این تبلتها و یا لوازم جانبی هرگز به موفقیت آنچنانی دست پیدا نمی کنن وجود بازی های غیر حرفه ای و یا نا هماهنگ با دکمه های سخت افزاری می باشد که هرگز یک بازی خور حرفه ای را مجاب به پرداخت هزینه نمی کند. اما با ورود ویندوز 8 و طراحی جدید پردازنده های اینتل آینده اینگونه تبلت ها رو به تحول است. بازی خورها علاقه دارند که بازی های حرفه ای نسخه  PC را بتوانند همه جا به همراه خود داشته باشند که این امر با پروژه مرسوم به Fiona رنگ واقعیت را به خود خواهد گرفت.

Razer Fiona یک تبلت هیبریدی 10.1 اینچی با رزولوشن 1280 در 800 می باشد که از پردازنده Intel Core i7 بهره می برد. دارای کنترلر مخصوص خود است که به بدنه اصلی تبلت چسبیده است، از صدای دالبی و امکانات ارتباطی بلوتوث و وای فای استفاده می کند. همچنین دارای شتاب سنج، زیروسکوپ سه جهته و مغناطیس سنج است.

 ترکیب دکمه های سخت افزاری و صفحه لمسی در این تبلت لذت از بسیاری از بازی ها را دو چندان می کند اما به دلیل فقدان کارت گرافیک به نظر نمی آید که بتوان بازی های سنگین را در آن به راحتی اجرا کرد. هنوز اطلاعاتی از زمان عرضه نهایی این محصول به دست نرسیده است اما با توجه به وزن نسبتا زیادی که این تبلت دارد امیدواریم که بتواند شارژدهی بالایی داشته باشد که بتواند بازی خورها را مجاب به دست کشیدن از موس و کیبرد و نیز پرداخت 1299 تا 1499 دلاری کند.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *