سرگرمی روز جمعه : شیطان کش !

سرگرمی روز جمعه : شیطان کش  !
  • 1391/10/8
  • مهرداد ارجمندی
  • 2

در بازی این هفته ماموریت شما این است که تمامی شیطان های موجود و آنهایی را که سر راه شما قرار می گیرند ، نابود کنید . ولی تنها سلاح شما یک کوجود عجیب و غریب است که به سمت شیطان ها پرتاب می شود تا آنها را از یک سو به سوی دیگر پایین بیاندازد . خوب با این تفاسیر آیا آمادگی لازم را برای این بازی دارید و می توانید خودتان را در این بازی پیروز شده ببینید و یا نمی توانید از پس شیطان ها بربیایید ؟

شیطان کش  !

 در این بازی تعداد سی و دو مرحله وجود دارد که باید خبر خوبی برای شما باشد تا آخر هفته به اندازه کافی سرگرمی داشته باشید و در ضمن اگر خوب بازی کنید می توانید از مراحل اضافه ای که به شما به عنوان جایزه داده می شود نیز استفاده کنید .

 

در مرحله اول یک آموزش سریع به شما نشان می دهد که چگونه تیراندازی کنید و چگونه هدف بگیرید.

 

شما می توانید در شکل پنج ضلعی که در اختیار دارید هر طور که خواستید انتخاب کنید که چگونه تیر را پرتاب کنید . پس یک نقطه  را انتخاب کنید . چپ کلیک کرده و آن را نگه دارید و آن را به عقب بکشید هرچقدر بیشتر کش بیاید قدرت بیشتری را در پرتاب به همراه دارد . به کمک خطوط راهنمایی که ظاهر می شود می توانید مشاهده کنید که هدف شما چگونه حرکت خواهد کرد …

 

هنگامی که به حد نصاب امتیاز در یک مرحله رسیدید ( در قسمت بالا سمت راست سمت راست امتیازتان نشان داده می شود ) می توانید بر روی دکمه NEXT کلیک کرده تا امتیازتان را مشاهده کنید .

 

هنگامی که بر روی دکمه NEXT کلیک کرده امتیازاتان را به شما نشان می دهد . همچنین تعداد ستاره هایی که در این بازی بدست آورده اید را به شما نشان می دهد . از آنجا می توانید تعیین کنید که به مرحله بعد بروید و یا درهمان مرحله بمانید و یا به قسمت انتخاب مراحل بروید .

 

در مرحله دوم به شما اطلاعات کاملی داده می شود تا بتوانید بهتر بازی کنید و بتوانید به کمک آن تعداد بیشتری از شیطان ها را نابود کنید .

 

 

 

 

در مرحله سوم به شما اجازه داده می شود  که بدون اینکه بخواهید تمامی شیطان ها را نابود کنید به مرحله بعدی بروید ولی اگر بخواهید می توانید اینطور انتخاب کنید که آنقدر شلیک کنید که تمامی شیطان ها را نابود کنید .

امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آخر هفته خیلی خوبی داشته باشد !

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید

منبع : How-To Geek

 

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *