متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شارپ جدیدترین راهکار زیست محیطی خود را معرفی می کند: تونرهای Biomass

12345 (بدون نظر)
Loading...
55

Biomass-(Mycros-Toner-EP)

امروزه حفظ محیط زیست از اصلی ترین دغدغه های شرکت های تجاری و کارخانه ها می باشد. مواد شیمیائی استفاده شده در تهیه انواع کالاها به علت اینکه قابل برگشت به طبیعت نیستند، باعث از بین رفتن تدریجی محیط زیست می گردند. در همین راستا اخیراً شرکت شارپ تونرهای جدید Biomass (Mycros Toner EP) را روانه بازار کرده است. این تونرها که به عنوان مواد مصرفی در دستگاههای فتوکپی مورد استفاده قرار می گیرند، براساس آخرین استانداردهای حفظ محیط زیست ساخته شده و ماده اولیه آنها  بجای رزین  از مواد آلی غیر زراعی  تشکیل شده است. با تونر جدید Biomass میزان استفاده از منابع محدود فسیلی تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد یافت. از آنجائیکه تونرهای Biomass پس از بازیافت، به طبیعت بازگشته و حجم بسیارزیادی از دی اکسید کربن حاصل از انتشار آنها توسط گیاهان جذب      می شود، استفاده از تونر آلی شارپ تاثیر فوق العاده ای در کاهش آلودگی محیط زیست خواهد داشت.

مادیران نماینده انحصاری فتوکپی های شارپ در ایران در نظر دارد در آینده نزدیک تونرهای شارپ Biomass  را به عنوان جایگزین تونرهای فعلی وارد بازار نماید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امروزه حفظ محيط زيست از اصلي ترين دغدغه هاي شركت هاي تجاري و كارخانه ها مي باشد. مواد شيميائي استفاده شده در تهيه انواع كالاها به علت اينكه قابل برگشت به طبيعت نيستند، باعث از بين رفتن تدريجي محيط زيست مي گردند.