متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دوربین COOLPIX P520 نیکون با اولترا زوم ۴۲x

12345 (بدون نظر)
Loading...
418

نیکون CoolPix P520 جدید را برای جایگزینی مدل P510 پارسال عرضه می کند. P520  جدید، مانند مدل قبلی اش، یک دوربین دیجیتال زوم فوق‌العاده است. این مدل جدید، که دارای همان محدوده زوم ۴۲x می باشد با چند ویژگی و ارتقاء جدید ارائه شده است. این ابزار دارای همان لنزهای شیشه‌ای زوم ۴۲x اپتیکال NIKKOR با محدوده کانونی ۲۴ تا ۱۰۰۰ میلیمتر، پردازشگر تصویر EXPEED C2، می باشد و یک حسگر رزولوشن بالاتر ۱۸.۱ مگاپیکسل BSI CMOS دارد.

Nikon-CoolPix-P520-42x-Ultra-Zoom-Camera-redb

P520 جدید دارای قابلیت کاهش لرزشتغییر لنز به منظور کاهش اثر لرزش دوربین، ارائه تصاویر شفاف و بدون ابهام می باشد، و در آن حالت ACTIVE  وجود دارد که به کاهش ابهام تصویر در زمانی که کاربران در حال قدم زدن یا سوار بر یک وسیله نقلیه در حال حرکت فیلمبرداری می کنند کمک می کند. این دوربین دارای محدوده ایزوی وسیعتری، ۸۰ تا ۶۴۰۰، نسبت به P510 می باشد و برای کاهش تیرگی در حال حرکت مجهز به قابلیت تشخیص حرکتمی باشد.

Nikon-CoolPix-P520-42x-Ultra-Zoom-Camera-grey

این محصول Coolpix  سوپر زوم قادر به فیلمبرداری پیوسته پرسرعت ۷fps  می باشد و ویدئو را با رزولوشن تا ۱۹۲۰×۱۰۸۰/۳۰p Full HD ضبط می کند. این دوربین به منظور ضبط داده‌های مکانی برای هر عکس و ویدئو، دارای تراشه GPS  تعبیه شده داخلی می باشد. حالتهای نمایش Full P, S, A, M برای کاربران پیشرفته به منظور عکسبرداری ساده در اختیار قرار گرفته اند. این دوربین دارای یک نمایشگر زاویه متغیر ال سی دی ۳.۲ اینچی و رابط خروجی HDMI  می باشد. کاربر، با استفاده از آداپتور موبایل وایرلس WU-1aاختیاری، می تواند به صورت بیسیم عکسها و ویدئوها را به تلفنهای هوشمند و تبلتها انتقال دهد.

Coolpix P520 به قیمت ۴۴۹.۹۵ دلار به رنگهای مشکی، قرمز و خاکستری تیره در ماه فوریه در دسترس قرار می گیرد.

Nikon-CoolPix-P520-42x-Ultra-Zoom-Camera-blackNikon-CoolPix-P520-42x-Ultra-Zoom-Camera-top Nikon-CoolPix-P520-42x-Ultra-Zoom-Camera-red-back

منبعNikon 1|۲

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیکون CoolPix P520 جدید را برای جایگزینی مدل P510 پارسال عرضه می کند. P520 جدید، مانند مدل قبلی اش، یک دوربین دیجیتال زوم فوق‌العاده است. این مدل جدید، که دارای همان محدوده زوم 42x می باشد با چند ویژگی و ارتقاء جدید ارائه شده است. این ابزار دارای همان لنزهای شیشه‌ای زوم 42x اپتیکال NIKKOR با محدوده کانونی 24 تا 1000 میلیمتر، پردازشگر تصویر EXPEED C2، می باشد و یک حسگر رزولوشن بالاتر 18.1 مگاپیکسل BSI CMOS دارد.