متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

لوگوی جدید اپلیکیشن “FaceTime” اپل در راه است

12345 (بدون نظر)
Loading...
125

Capture

این اواخر خبرهایی از سوی کمپانی اپل مبنی بر ثبت لوگوی جدید برای اپلیکیشن “FaceTime” (فیس تایم) به گوش رسیده است.شما با استفاده از اپلیکیشن FaceTime بر روی iOS خود ؛ از طریق شبکه مخابراتی موبایل و یا از طریق شبکه wi fi قادر خواهید بود تا با دوستانتان مکالمه تصویری برقرار نمایید.اگر بخواهیم نگاهی به طرح جدید لوگوی اپلیکیشن FaceTime داشته باشیم ؛ خیلی زود متوجه می شویم که چگونه اپل ؛ با این طراحی از طراحی های مورد علاقه مرحوم استیو جابز و اسکات فورستال ( فورستال اخیرا از اپل اخراج شده است ) ؛ در حال فاصله گرفتن است !

Capture2

در تصویری که برای شما تهیه کرده ام خواهید دید که ؛ در طراحی قبلی اپلیکیشن “FaceTime” ، یک طرح کلی از دوربین فیلم برداری نشان داده می شد و یک لنز دوربین در پیکره و بدنه یک دوربین جای داشت.اما به طرح جدید که نگاه می کنید ؛ فقط یک دوربین سفید رنگ را مشاهده می کنید که به شکل ساده ای بر روی پس زمینه سبز روشنی واقع شده است. بد نیست بدانید که اپل پس از این که طراحی جدیدی در سیستم عامل iOS خود داشت ، تصمیم گرفت تا شماری از علائم و لوگوهای برخی محصولات خود را تغییر دهد.بدین منظور درخواست تغییر لوگوهای برخی محصولاتش را به جهت ثبت ؛ به اداره ثبت علائم تجاری ایالات متحده امریکا فرستاد ( نام مخفف این نهاد ؛ USPTO می باشد ). در رابطه با طراحی لوگوی جدید اپلیکیشن “FaceTime” ؛ باید اضافه کنم که سعی شده است تا این لوگو ظاهری فلت تر و تخت تر داشته باشد و همچنین خبری از براق بودن و شیشه ای بودن لوگوی جدید برخلاف لوگوی قبلی نیست.

منبع : phonearena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این اواخر خبرهایی از سوی کمپانی اپل مبنی بر ثبت لوگوی جدید برای اپلیکیشن “FaceTime” (فیس تایم) به گوش رسیده است.شما با استفاده از اپلیکیشن […]