ایرانسل در تلکام 2013 برگزار می‌کند: رقابت اندرویدی در 120 دقیقه

ایرانسل در تلکام 2013 برگزار می‌کند: رقابت اندرویدی در 120 دقیقه
  • 1392/6/27
  • محسن پاك نيت
  • 1

به نقل از آرش کریم‌بیگی، مدیر روابط عمومی شرکت ایرانسل:

در حال حاضر یکی از موفق‌ترین سیستم عامل‌ها برای تلفن‌های همراه هوشمند، آندروید است. یکی از مهم‌ترین دلایل استقبال از آندروید، متن باز بودن آن است که امکان تولید برنامه‌های بی‌شماری توسط افراد مختلف در سراسر دنیا را فراهم کرده است.

با توجه به اینکه تعداد برنامه‌های کاربردی ویژه تلفن همراه (اپلیکیشن) تولید شده در ایران در مقایسه با تعداد برنامه‌های موجود برای گوشی‌های هوشمند، بسیار ناچیز است، ایرانسل در قالب مجموعه طرحهایی، اقدام به حمایت از برنامه نویسان و مصرف کنندگان در این حوزه کرده است.

براین اساس، ایرانسل اقدام به تامین زیرساخت فنی لازم برای ایجاد فروشگاه برنامه های کاربردی تلفن همراه، با نام تجاری “چارسو” نموده است که با جهش پیش آمده در بازار اپلیکیشن های تلفن همراه، به زودی به صورت عمومی راه اندازی خواهد شد.

ایرانسل به منظور شناسایی و حمایت از افراد و ایده های بلقوه در این حوزه، مسابقه ای با عنوان “رقابت اندرویدی در 120 دقیقه” طراحی و در دوره برپایی نمایشگاه تلکام 2013، اجرا خواهد کرد.

هدف از برگزاری این مسابقه، تشویق و آغاز دور تازه برای حمایت از برنامه نویسان و تولید برنامه‌های کاربردی و بومی مورد نیاز جامعه برای سیستم عامل‌های هوشمند همراه است.

120-min-Amirkabir-irancell

رقابت اندرویدی در 120 دقیقه ایرانسل شامل مراحل زیر خواهد بود:

1.      ثبت نام در مسابقه

تا پیش از 31 شهریور به آدرس appstore.irancell.ir مراجعه کرده و فرم ثبت نام آنلاین را به صورت کامل تکمیل نماید.

2.      تماس با شما از طریق ایمیل

پس از پایان مهلت ثبت نام در انتهای روز سی و یکم شهریور ماه، از طرف ایرانسل ایمیلی در مورد جزئیات مسابقه و زمان حضور در محل نمایشگاه بین المللی تلکام برای شما ارسال می گردد.

3.      نحوه برگزاری مسابقه

شرکت کنندگان درگروه های مختلف با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. در روز مسابقه امکانات لازم نظیر لپ تاپ و برنامه های مورد نیاز در اختیار کاربر قرار می گیرد.

در ابتدای مسابقه، مسئله‌ای با مراحل مختلف به شرکت کنندگان ارائه می‌شود و از آنها خواسته می شود آن را به صورت یک برنامه اندرویدی پیاده‌سازی کنند. برنامه نویسان 120 دقیقه فرصت دارند تا مراحل مختلف مسئله طرح شده را پیاده سازی نمایند.

4.      داوری

جمعی از اساتید دانشگاه امیرکبیر و کارشناسان ایرانسل برگزاری و داوری این دوره از مسابقات را عهده دار خواهند بود. داوران با بررسی تعداد مراحل پیاده سازی شده از مسئله و همچنین کیفیت انجام آنها  امتیاز دهی به برنامه ها را انجام می دهند.

5.      جوایز مسابقه

  • اعطای 8 بسته حمایت از برنامه نویسان ایرانسل برای برندگان هر گروه
  • اعطای 8 گوشی هوشمند مبتنی بر آندروید از جدیدترین گوشی های هوشمند به برندگان هر گروه به رسم یادبود

/پایان/

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *