با نصب اپلیکیشن “12 Days of Gifts” از اپل هدیه کریسمس بگیرید

با نصب اپلیکیشن “12 Days of Gifts” از اپل هدیه کریسمس بگیرید
  • 1392/10/5
  • سهیل دارائی
  • 4

05

مژده به صاحبان آیپد و آیفون ! همینک اپلیکیشن “12 Days of Gifts” را بر روی آیپد و یا آیفون خود نصب نمایید تا برند اپل به شما هدیه کریسمس دهد.امروز برند اپل در اقدامی جالب توجه ؛ اپلیکیشن “12 Days of Gifts” را در پایگاه اپ استور به صورت رایگان قرار داده است تا شما با دانلود و نصب آن ؛ هدایایی هرچند کوچک ؛ اما در خور توجه را از برند اپل به عنوان هدیه کریسمس دریافت نمایید.گفته می شود این هدایای کوچک شامل دریافت اپلیکیشن های پولی به صورت رایگان ؛ ویدئو ها ؛ موزیک ها و حتی کتاب می باشد.

05

» اما نحوه کار اپلیکیشن”12 Days of Gifts” چگونه است !؟

هدایای اپلیکیشن “12 Days of Gifts” تا روز ششم ماه ژانویه میلادی ارائه می گردند.

هدایای اپلیکیشن “12 Days of Gifts” ؛ در هر روز تنها به مدت 24 ساعت قابل دریافت می باشند و شما پس از دانلود و نصب اپلیکیشن “12 Days of Gifts” تنها بایستی روزی یک بار به آن مراجعه کنید و هدیه خود را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن “12 Days of Gifts” تنها بر روی سیستم عامل iOS 7 کار می کند.شاید بتوان از این دید به قضیه نگاه کرد که ؛ برند اپل با منتشر کردن اپلیکیشن “12 Days of Gifts” و هدایای آن ؛ در واقع یک طرح تشویقی برای کاربران iOS در نظر گرفته است تا سریعا ورژن سیستم عامل iOS خود را به آخرین ورژن ارتقا دهند ! البته یک نکته را هم در نظر بگیرید که طبق اعلام رسمی خود برند اپل ؛ هدایای اپلیکیشن “12 Days of Gifts” به برخی از کشورها تعلق نخواهد گرفت.

در انتها باید اضافه کنم که هدیه امروز اپلیکیشن “12 Days of Gifts” ؛ یک آلبوم رایگان موسقی از خواننده Justin Timberlake است.

» جهت دریافت رایگان اپلیکیشن “12 Days of Gifts” ؛ روی لوگوی زیر کیلیک فرمایید :

error5

» منبع : phonearena «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
    1. امتحان کردم تو ایران کار نمیکنه متاسفانه
      با VPN تست کنین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *