متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شاید این اولین اسکرین شات ها از iOS 8 باشد؛ همراه با نرم افزارهای جدید

12345 (بدون نظر)
Loading...
225

انتشار اسکرین شات هایی جدید در Weibo یا همان معادل چینی توییتر، همه را به شک انداخته است که آیا این تصاویر می تواند به iOS 8 ارتباط داشته باشد یا خیر؟ هنوز فاصله تقریبا زیادی با عرضه نهایی iOS 8 داریم به همین خاطر نمی توانیم دقیقا تایید کنیم که این عکس ها به iOS 8 تعلق دارند.

iOS 8

همانطور که حتما تا به حال در عکس توجه کرده اید، به نظر می رسد تعداد نرم افزارهای پیش فرض iOS در این نسخه بیشتر از پیش هستند و چند نرم افزار جدید در این میان به چشم می خورند. یکی از این نرم افزارها Healthbook است که با توجه به اخبار و شایعات اخیر مبنی بر تمرکز اپل روی به کار گیری فناوری ها در راستای سلامت کاربر، کاملا منطقی و واقعی به نظر می رسد. در کنار Heathbook نرم افزارهای دیگری مثل TextEdit، Preview و همینطور Tips هم دیده می شوند که برخی از آنها برای کاربران مک آشنا به نظر می رسند.

iOS 8

iOS 8

iOS 8

با این حال فعلا این اولین اسکرین شات هایی است که احتمال دارد متعلق به iOS 8 باشند اما تا زمان معرفی رسمی این نسخه از سیستم عامل آیفون نمی توان نظر دقیقی داد.

مرجع؛ PhoneArena.com

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار اسکرین شات هایی جدید در Weibo یا همان معادل چینی توییتر، همه را به شک انداخته است که آیا این تصاویر می تواند به iOS […]