متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چه بلایی بر سر پس زمینه معروف ویندوز ایکس‌ پی آمده است ؟!

12345 (بدون نظر)
Loading...
178

به بهانه خداحافظی مایکروسافت با ویندوز محبوب ایکس پی ؛ امروز خبری را پیرامون این ویندوز فراموش نشدنی برایتان در گویا آی تی درج می کنم.قطعا شما پس زمینه دیفالت ( پیش فرض ) ویندوز ایکس پی را هیچ گاه از یاد نخواهید برد ! پس زمینه ای که با آن ظاهر رویایی و آرامش بخشش تحت عنوان نام Bliss در مجموعه پس زمینه های ویندوز ایکس پی جا خوش کرده بود.بدون شک می توان به این پس زمینه رویایی و آرامش بخش ؛ لقب ماندگار ترین پس زمینه ویندوز ایکس پی را داد !

Capture

عکاس این پس زمینه ماندگار شخصی به نام O’Rear نام دارد که در سال ۱۹۹۸ میلادی در هنگامی که قصد ملاقات همسرش را داشت و در یکی از مسیر های محلی Sonoma County ؛ چشمش به این منظره آرامش بخش افتاد و این منظره اولین بار از سوی لنز دوربین وی شکار شد.این عکاس مدت ۲۵ سال از عمرش را در سازمان نشنال جئوگرافیک سپری کرده است و در کار خود بسیار خبره است.طبق اعترافات خود O’Rear عکاس ؛ مسئولان کمپانی مایکروسافت در وهله نخست اصلا باورشان نمی شد و به ذهنشان نیز خطور نمی کرد که این تصویر رویایی توسط لنز دوربین شکار شده باشد و فتوشاپ و جلوه های ویژه نباشد ! ( شما می توانید بیوگرافی این عکاس را از اینــــــــــــجا مشاهده فرمایید )

CaptureCapture

بدون شک همان طور که در تصاویر جدید این منظره مشاهده می فرمایید همه چیز یافت می شود جز آرامش و فضای رویایی قبلی که بر این منظره حکم فرما بود.گویا کم کم همان طور که ویندوز ایکس پی بازنشسته شد و به خاطرات پیوست ؛ زمان آن نیز رسیده است تا پس زمینه Bliss را در خاطراتمان رها کنیم.

» خلاصه ای از : pcworld «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. طراحی وب سایت می‌گوید

    هنوز تو ایران خیلی میبینیمشو دلمون براش تنگ نمیشه 😉

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بهانه خداحافظی مایکروسافت با ویندوز محبوب ایکس پی ؛ امروز خبری را پیرامون این ویندوز فراموش نشدنی برایتان در گویا آی تی درج می […]