متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چه بلایی بر سر پس زمینه معروف ویندوز ایکس‌ پی آمده است ؟!

12345 (بدون نظر)
Loading...
1

به بهانه خداحافظی مایکروسافت با ویندوز محبوب ایکس پی ؛ امروز خبری را پیرامون این ویندوز فراموش نشدنی برایتان در گویا آی تی درج می کنم.قطعا شما پس زمینه دیفالت ( پیش فرض ) ویندوز ایکس پی را هیچ گاه از یاد نخواهید برد ! پس زمینه ای که با آن ظاهر رویایی و آرامش بخشش تحت عنوان نام Bliss در مجموعه پس زمینه های ویندوز ایکس پی جا خوش کرده بود.بدون شک می توان به این پس زمینه رویایی و آرامش بخش ؛ لقب ماندگار ترین پس زمینه ویندوز ایکس پی را داد !

Capture

عکاس این پس زمینه ماندگار شخصی به نام O’Rear نام دارد که در سال 1998 میلادی در هنگامی که قصد ملاقات همسرش را داشت و در یکی از مسیر های محلی Sonoma County ؛ چشمش به این منظره آرامش بخش افتاد و این منظره اولین بار از سوی لنز دوربین وی شکار شد.این عکاس مدت 25 سال از عمرش را در سازمان نشنال جئوگرافیک سپری کرده است و در کار خود بسیار خبره است.طبق اعترافات خود O’Rear عکاس ؛ مسئولان کمپانی مایکروسافت در وهله نخست اصلا باورشان نمی شد و به ذهنشان نیز خطور نمی کرد که این تصویر رویایی توسط لنز دوربین شکار شده باشد و فتوشاپ و جلوه های ویژه نباشد ! ( شما می توانید بیوگرافی این عکاس را از اینــــــــــــجا مشاهده فرمایید )

CaptureCapture

بدون شک همان طور که در تصاویر جدید این منظره مشاهده می فرمایید همه چیز یافت می شود جز آرامش و فضای رویایی قبلی که بر این منظره حکم فرما بود.گویا کم کم همان طور که ویندوز ایکس پی بازنشسته شد و به خاطرات پیوست ؛ زمان آن نیز رسیده است تا پس زمینه Bliss را در خاطراتمان رها کنیم.

» خلاصه ای از : pcworld «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. طراحی وب سایت می‌گوید

    هنوز تو ایران خیلی میبینیمشو دلمون براش تنگ نمیشه 😉

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بهانه خداحافظی مایکروسافت با ویندوز محبوب ایکس پی ؛ امروز خبری را پیرامون این ویندوز فراموش نشدنی برایتان در گویا آی تی درج می […]