متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اطلاعیه سایت ebay؛ رمز عبور خود را تغییر دهید ؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
89

اگر شما یک کاربر سایت ebay  هستید به شما پیشنهاد میکنم این اطلاعیه را که سایت ebay منتشر نموده است را مطالعه نموده و بلافاصله پس از آن کلمه عبور خود را تغییر دهید .

دیتابیس اصلی ebay شامل اطلاعات کاربران، پسورد و آدرس آنها هک شده است و این کمپانی از کاربران خود خواست تا پسورد خود را ریست کنند.

همچنین سایت ebay  عنوان نموده است که  نام کاربر/پسورد ورود / ایمیل کاربر/ آدرس منزل و محل کار/ تلفن ثبت شده و تاریخ تولد کاربران این سایت هک شده است . و این شرکت با چندین تن از مشتریان خود تماس تلفنی مبنی بر اینکه رمزهای عبور خود را تغییر داده تا از مشکلات و زیان های پیش رو جلوگیری نموده باشد . 

همچنین وب‌سایت ebay  اعلام نموده است هیچ مدرکی دال بر اینکه داده های مالی این شرکت و مشتریان دستکاری شده باشد و یا حساب‌های پی پال کاربران مورد سرقت قرار گرفته باشد و به همه کاربران خود از لحاظ امنیت مالی اطمینان خاطر داده است . اما لو رفتن ایمیل و آدرس کاربران خود سرقت بزرگی است که بر روی سایت بزرگی همچون ebay رخ داده است .

بنابراین اگر شما در هر کدام از سایت های ebay  و پی پال حساب دارید لطفا هرچه سریعتر جهت تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید تا از مشکلات پیش رو جلوگیری شده باشد .

منبع : makeuseof.com

There is no evidence that financial data was compromised and there is no evidence that PayPal or our customers have been affected by the unauthorized access to eBay systems. We are working with law enforcement and leading security experts to aggressively investigate the matter. — eBay

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما يك كاربر سايت ebay هستيد به شما پيشنهاد ميكنم اين اطلاعيه را كه سايت ebay منتشر نموده است را مطالعه نموده و بلافاصله پس از آن كلمه عبور خود را تغيير دهيد .