نوتیفیکیشن جدید دارید؟! لوگوی اپلِ آیفونتان را چک کنید!

نوتیفیکیشن جدید دارید؟! لوگوی اپلِ آیفونتان را چک کنید!
  • 1393/4/31
  • شهریار علی اصغر خانی
  • 0

تا پش از زمان رونمایی رسمی آیفون نسل ششم، اطلاعات و تصاویر درز کرده زیادی وجود دارند که به کمک آن ها قادر خواهیم بود تا تصویری ذهنی از طراحی آیفون 6 داشته باشیم. اما این پایان کار اپل نیست و هنوز هم چند سورپرایز برای غافلگیر شدن ما در چنته دارد!

گفتنی است که یکی از آن سورپرایز های احتمالی می تواند لوگوی اپل باشد که بر طبق اطلاعات درز کرده جدید، به نظر می رسد از لوگوی اپل که پشت دستگاه قرار دارد به عنوان چراغ اعلانات (نوتیفیکیشن ها) استفاده می شود، یا حداقل این که این لوگو روشن شود و نورانی گردد.

The-Apple-logo-on-the-iPhone-6-could-be-a-notification-light

ما به اندازه کافی به این اطلاعات درز کرده اعتماد نداریم که بگوییم اپل قطعا از لوگو خود به عنوان چراغ اعلانات استفاده می کند اما این شایعه زمانی قدرت گرفت که تصاویری غیر رسمی توسط USwitch از پشت آیفون 6 منتشر شد و از سوی دیگر نیز توسط Sonny Dickson معروف، که شهرتش را به خاطر شایعات بی عیب و نقصش در مورد محصولات اپل بدست آورده است تائید شد!

Capture

اگر این خبر صحت داشته باشد، می توانیم نتیجه بگیریم که قاب پشتی آیفون نسل ششم آن قدر نازک است که می تواند نور را از خود عبور دهد، البته لوگوی اپل بر روی مک بوک نیز چراغ دارد پس جای تعجب نیست که اپل بخواهد نور بیشتری به دیوایس های iOS خود اضافه کند!

با توجه به این شایعات دور از انتظار نیست که لوگوی اپل یک چراغ اعلانات با رنگ های مختلف برای هر نوع اعلان باشد (که البته ما این امکان را از حدود چهار سال پیش در دیوایس های اندرویدی دیده ایم!).

Capture

البته شاید این لوگو بخشی از اعلانات را در خود نشان دهد، صادقانه بگوییم ما نمیتوانیم صحت این شایعات را تا زمانی که اپل نشستی در مورد آن تشکیل بدهد تائید یا تکذیب کنیم، ولی در هر صورت اگر لوگوی اپل در آیفون 6 بدرخشد برای طرفداران اپل امکان تازه و جذابی به نظر می آید.

[منبع : phonearena ]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.