متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

انتشار تصاویر آیفون ۶،آن هم در لیست فروش محافظ صفحه نمایش!

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

با خبر شده ایم که به تازگی فروشگاه اینترنتی XtremeGuard برای فروش محافظ صفحه نمایش آیفون، از آیفون نسل ششم استفاده کرده است!

در لیست فروش این فروشگاه هم مدل ۴.۷ اینچی و هم ۵.۵ اینچی آیفون ۶ دیده می‌شود.

iPhone 6

این سایت برای دو مدل از آیفون ۶ به نام‌های آیفون ۶ و آیفون ۶c محافظ صفحه می‌فروشد. جالب اینکه این سایت باور دارد که اپل ۴ مدل آیفون جدید را منتشر خواهد کرد، یکی آیفون ۶ با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی، یکی آیفون ۶ با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی و همین‌طور دو مدل دیگر از آیفون ۶c با همین اندازه‌ها یعنی ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی.

iPhone 6

هنوز معلوم نیست، اما باید منتظر ماند و دید آیا اپل این بار ما را با چهار نوع آیفون غافلگیر می‌کند یا نه! البته این اولین باری نیست که تصاویری از آیفون ۶ در یک فروشگاه اینترنتی منتشر می‌شود. آنچه در XtremeGuard از آیفون ۶ می‌بینیم تا حدودی شبیه همان چیزی است که در شایعات در مورد جدیدترین آیفون شنیده‌ایم با همان گوشه‌های گرد و فریم باریک‌تر.

پیش‌بینی می‌شود که آیفون جدید دارای صفحه نمایشی از جنس یاقوت سفید باشد و طبق شایعات انتظار می‌رود اپل روز ۲۸ شهریور از آیفون جدید خود پرده‌برداری کند.

مرجع: GSMArena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با خبر شده ایم که به تازگی فروشگاه اینترنتی XtremeGuard برای فروش محافظ صفحه نمایش آیفون، از آیفون نسل ششم استفاده کرده است! در لیست […]