اقدام عجیب اچ تی سی! مالک Galaxy S4 آتش گرفته، صاحب HTC One M8 خواهد شد!

اقدام عجیب اچ تی سی! مالک Galaxy S4 آتش گرفته، صاحب HTC One M8 خواهد شد!
  • 1393/5/6
  • سهیل دارائی
  • 3

درست ماه پیش بود که یکی از کاربران ‘TweektheGeek’، با استشمام بوی بدی از خواب بیدار شد و توجهش به اسمارت فون Galaxy S4 خود که از شب قبل به شارژر متصل بود جلب شد.وی پس از بیدار شدن از خواب، Galaxy S4 خود را از شدت گرمای بیش از حد، در حال ذوب شدن دید!

البته این ماجرا، به خبری که به تازگی در گویا آی تی پوشش دادیم و Galaxy S4 دختر بچه ای آتش گرفت مربوط نمی شود(لینک خبر مربوطه).

مالک Galaxy S4 آتش گرفته، پس از تماس با نمایندگی سامسونگ و در میان گذاشتن جزئیات این حادثه، قرار شد تا اسمارت فون جایگزینی را از سوی آن ها دریافت نماید و برای تکمیل شدن بررسی های لازم، اسمارت فون آسیب دیده را به همراه جعبه اصلی برای نمایندگی سامسونگ بفرستد.

gsmarena_001

جالب است بدانید که تماس های مکرر مالک Galaxy S4 آتش گرفته با سامسونگ بیهوده بود و به جایی نرسید و هیچ خبری از دریافت اسمارت فونی جایگزین نشد! تنها اقدام این برند باز پس فرستادن جعبه Galaxy S4 آتش گرفته به مالک اصلی بود!

مالک Galaxy S4 آتش گرفته که امیدی به سامسونگ نداشت این ماجرا را در reddit بازگو می کند و این مسئله مورد توجه مدیر محصولات HTC قرار می گیرد.جالب است بدانید که HTC در ازای Galaxy S4 آتش گرفته، یک اسمارت فون One M8 را به وی هدیه می دهد!

اما بشنوید از شرط جالب HTC برای مالک Galaxy S4 آتش گرفته! HTC پیش پای فرد مذکور در قبال هدیه این اسمارت فون شرط و شروطی نیز گذاشته است.HTC خاطر نشان شده است که اگر مالک Galaxy S4 آتش گرفته، بعد ها از طرف کمپانی سامسونگ در ازای اسمارت فون از دست رفته خود، اسمارت فون دیگری را دریافت کرد آن را به خیریه ببخشد! یا دست کم آن را به پول تبدیل کرده و پول آن را به حساب موسسه های خیریه واریز نماید.

آیا به نظر شما این اقدام HTC را باید ستود؟ یا این اقدام فقط جهت تخریب سامسونگ صورت گرفته است؟

» منبع : gsmarena «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. بمدت ۲ ساله s4 دارم دیروز گوشی رو به شارژ زدم و رفتم تا گوشی شارژ بشه تا وقتی گوشیم زنگ خورد رفتم گوشی رو جواب بدم دیدم گوشی جرقه زده و بوی سوختی پلاستیک اتاق رو برداشته به سرعت گوشی رو جدا کردم ولی فایده نداشت قسمت پایینی گوشی ذوب و شارژر هم آب شده بود به طوری که دیگه شارژ نمیکرد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *