متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

از این پس می توانید از Bing سوالات دنباله دار بپرسید!

12345 (بدون نظر)
Loading...
54

برای تبدیل Bing به پادشاه موتورهای جستجو، مایکروسافت از هیچ تلاشی برای ترغیب کاربران به استفاده از این موتور جست جو دریغ نکرده است.

ویژگی جدیدی که به Bing اضافه شده است آن را قادر می سازد تا شما سوالات خود را به صورت دنباله دار مطرح کنید تا نتایج به دست آمده فراتر از جست و جوی ساده باشند.

gsmarena_001 (9)

البته گوگل پیش تر این قابلیت را برای جستجوهای مبهم شما فراهم کرده است. قبلاً اگر می خواستید که نتایج جستجو را در Bing محدود کنید باید هر Query را به صورت جداگانه جست و جو می کردید.

جدیدترین آپدیت شما را قادر می سازد تا یک Chat-box اضافی را ببینید. برای مثال اگر شما به دنبال اطلاعاتی در رابطه با “Super Mario Bros” جستجویی را انجام داده اید، به عنوان سوالات ادامه دار می توانید عبارت “Original Release Date” (تاریخ عرضه) را بدون وارد کردن اطلاعات خاص دیگری یا اینکه وارد کردن دوباره “Super Mario Bros” انجام دهید. Bing متوجه خواهد شد شما به دنبال چه چیزی می گردید.

البته این آپدیت فعلاً همه جا وجود ندارد، بنابراین ممکن است شما فعلاً گزینه follow-up را نبینید. اگر چه انتظار می رود به زودی این قابلیت فراگیر شود.

منبع خبر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای تبدیل Bing به پادشاه موتورهای جستجو، مایکروسافت از هیچ تلاشی برای ترغیب کاربران به استفاده از این موتور جست جو دریغ نکرده است. ویژگی […]