متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تازه ترین تصاویر فاش شده از آیفون نسل ششم!

12345 (بدون نظر)
Loading...
94

احتمالا حالا بتوان ابعاد آیفون های ۴.۷ و ۵.۵ اینچی را با کمک عکس های جدیدی که لو رفته اند حدس زد، گویا این تصاویر در پایگاه تولید Foxconn گرفته شده اند که با اپل همکاری دیرینه ای دارد.

gsmarena_001

تصویری که از صفحه رایانه گرفته شده است دو گوشی نازک را نشان می دهد، اما آن ها به طور قابل ملاحضه ای بزرگ هستند.

ابعاد آیفون ۶ مدل ۴.۷ اینچی با نام رمزی N61 دارای ۱۳۸.۱۴ در ۶۶.۹۷ در ۶.۹ میلی متر است، اما وزن آن ذکر نشده است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که در زمان گرفتن این عکس اپل تصمیم نهایی برای سخت افزار این دستگاه نگرفته است.

gsmarena_002

عکس ها دو نمونه اولیه از آیفون ۶ مدل ۵.۵ اینچی را نشان می دهند، که با نام رمز N56 شناخته می شوند، مدل اول دارای ابعاد ۱۵۸.۰ در ۷۷.۱۲ در ۷ میلی متر است و دارای وزنی معادل ۱۶۸.۵ می باشد، مدل دوم دارای ابعاد ۱۵۸.۰۷ در ۷۷.۷۹ در ۷.۱ میلی متر و وزن ۱۸۴.۶ گرم می باشد، ابعاد نشان می دهند هیئت مدیره در حال امتحان کردن دو سخت افزار مختلف برای آیفون بعدی هستند.

gsmarena_003

تصاویر آیفون ۵s نیز در کنار عکس های لو رفته قرار گرفته اند که تفاوت آن با جا نشینانش به خوبی پیداست.

لنز دوربین در هر دو مدل آیفون کمی بر آمده است، که این خبر کسی را شگفت زده نمیکند زیرا در اخبار قبلی به آن اشاره شده بود.

به نظر می رسد آیفون ۶ مدل ۴.۷ اینچی در ماه بعد یعنی نهم سپتامبر به صورت رسمی پرده برداری شود، اخبار می گویند مدل ۵.۵ اینچی کمی بعد با سخت افزاری قوی تر ظاهر شود.

[ منبع : GSMArena ]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

احتمالا حالا بتوان ابعاد آیفون های ۴.۷ و ۵.۵ اینچی را با کمک عکس های جدیدی که لو رفته اند حدس زد، گویا این تصاویر […]