متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپلیکیشن PopKey کیبورد انیمیشنی برای iOS

12345 (بدون نظر)
Loading...
78

 PopKey در حال تبدیل به یک کیبورد خیلی خیلی خاص برای iOS است. ایده استفاده از این اپلیکیشن زمانی داغ شد که سوال “چرا کلمات را تایپ کنیم در حالی که می توانیم از انیمیشن های GIF به جای آن استفاده کنیم؟؟؟” مطرح شد.

gsmarena_001

بله، PopKey توانسته است خود را به عنوان اولین کیبورد انیمیشنی GIF معرفی کند و به زودی بر روی iDevice شما در دسترس خواهد بود.

PopKey این امکان را به شما می دهد تا هزاران انیمیشن GIF را در اختیار داشته باشید، انیمیشن ساخته خود را آپلود کنید و به انیمیشن های استفاده شده اخیر به راحتی دسترسی داشته باشید.

PopKey-keyboard-header-664x374

همچین این نرم افزار طبقه بندی را در اختیار شما قرار خواهد داد و می توانید از میان محتوای طبقه بندی شده انیمیشن ها جستجو داشته باشید. هنوز کاملاً معلوم نیست که چه زمانی این اپلیکیشن از راه خواهد رسید. اما اگر مایلید که در لحظه عرضه شدن این اپلیکیشن شما هم آگاه شوید از لینک بازی اقدام به ثبت علاقه مندی خود کنید. متاسفانه شما در فرم ثبت نام نیاز به وارد کردن آدرس ایمیل خود دارید و نمی توانید از انیمیشن به جای آن استفاده کنید!

منبع خبر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 PopKey در حال تبدیل به یک کیبورد خیلی خیلی خاص برای iOS است. ایده استفاده از این اپلیکیشن زمانی داغ شد که سوال “چرا کلمات […]