بلکبری ۱۰.۳.۱ در ۱۹ فوریه عرضه خواهد شد

بلکبری ۱۰.۳.۱ در ۱۹ فوریه عرضه خواهد شد
  • 1393/11/21
  • مهدي ده نبي
  • 2

طبق گزارشات، به نظر می رسد بلکبری ۱۰.۳.۱ در تاریخ ۱۹ فوریه برای کاربران این سیستم عامل عرضه خواهد شد. در حال حاضر، این سیستم عامل تنها بر روی بلک بری کلاسیک نصب شده است. با این آپدیت، سیستم عامل بلک بری نیز دارای دستیار صوتی خواهد شد. برخی از افراد انتظار داشتند تا این سیستم عامل ماه قبل عرضه شود.

قابلیت دیگر این سیستم عامل، امکان معکوس نمودن کنتراست است. به این معنی که رنگ های سفید به سیاه و رنگ های سیاه به سفید تبدیل می شود. این قابلیت برای مطلاعه و دید در شب بسیار مناسب است. همچنین امکان بلاک کردن تماس ها و پیامک ها نیز در این آپدیت گنجانده شده است. از دیگر قابلیت ها، می توان به پنهان کردن عکس ها و کلیپ ها اشاره کرد. به این ترتیب، می توانید بدون نگرانی در مورد دیده شدن عکس های شخصی، تلفن هوشمند خود را در اختیار دیگران بگذارید. همچنین با استفاده از قابلیت Battery Saving Mode ، می توانید در مصرف باطری دستگاه خود صرفه جویی نمایید. با استفاده از سیستم تنظیم دلخواه نوتیفیکیشن ها نیز می توانید رنگ های متفاوتی را برای انواع نوتیفیکیشن ها در نظر بگیرید.

این آپدیت قرار بود در تاریخ ۱۴ فوریه عرضه شود. اما به دلیل مشکلاتی که به وجود آمد، با تأخیر ۵ روزه روبرو شد. بلکبری همواره وسواس خاصی در ارائه سیستم عامل های خود داشته که این موضوع، تا حدودی به مذاق کاربران خوش نیامده و آنها را به صبر کردن وا می دارد. پس اگر از کاربران این سیستم عامل هستید، برای دریافت این آپدیت باید تا پنج شنبه ۱۹ فوریه ( ۳۰ بهمن ) منتظر بمانید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. به نظرمن این قابلیتاش که آهنگ خاصی به یک تماس مخصوص و همچنین تعیین رنگ چراغ LED برای هشدار در موقعیت‌ها خاص داره وقابلیت سیو شارژباتریش خیلی می تونه کاربردی باشه

    1. سلام. بله حق با شماست 🙂

      ممنون که نظرتون رو با ما در میون گذاشتید 🙂

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *