متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آیا واتزاپ دزدی میکند؟!

12345 (بدون نظر)
Loading...
100

در اوایل سال جاری میلادی گزارش هایی بسیار نا راحت کننده به گوش ما می رسید این خبر ها از این قرار بود که واتس مشتریانی که پول اشتراک خود را پرداخت کرده بودند هم حق ورود به واتس اپ را نداشتند .این موضوع خشم بسیاری را بر انگیخت و باعث شد که اعتراض خود را اعلام کنند.

البته موضوع به همین جا ختم نمی شود و کاربرانی نیز هستند که گزارش داده اند با وجود اینکه پول اشتراک خود را پرداخته اند ولی واتس اپ برای آنان هنوز بسته است و امکان استفاده از آن را ندارند. این اشخاص می گویند که واتس اپ هشدار های بسیاری به آن ها میدهد و اکانتشان هم حق ورود به واتس اپ را ندارد. ممنوع بودن وارد شدن حتی برای کسانی که پول اکانت خود را پرداخته اند؟! هنگامی که این اشخاص ناراحتی خود را ابراز کردند واتس اپ هم از کارشان بسیار دلگیر شد و اکانتشان را برای همیشه بست!

بسیار سخت است که پول اکانت خود را پرداخت کنید ولی هنوز هم اکانت شما قفل باشد. مخصوصا اگر در ایران باشید که بسیار سخت تر است! این حرکت بسیاری از مشتریان واتس اپ را به شک انداخته که اکانت خود را دائمی کنند یا نه. شاید بگویید: یک دلار مبلغ زیادی نیست که بخواهند از آن بردارند! قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود!

[منبع: ubergizmo]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در اوایل سال جاری میلادی گزارش هایی بسیار نا راحت کننده به گوش ما می رسید این خبر ها از این قرار بود که واتس […]