متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هشدار موسسه گارتنر نسبت به تشدید حملات سایبری

12345 (بدون نظر)
Loading...
111

به گزارش گویا آی تی، در نهاد ها و سازمان های بزرگی مانند بانک ها، سازمان های اطلاعاتی و امنیتی _ دفاعی، حملات سایبری شدیدتر شده است و این افزایش می تواند تهدید امنیتی علیه بیشتر کشور ها باشد، به هر حال سازمان های مختلف برای حفظ داده های خود باید به برنامه ی مشخصی فکر کنند و موسسه گارتنر نسبت به تشدید حملات به سازمان های بزرگ گفت: باید این سازمان راهکار هایی برای امنیت داده های خود در نظر بگیرد.

این موسسه در مورد ارائه ی راهکار های مناسب و برتر امنیتی هشدار داد و افزود: با افزایش حملات سایبری سازمان های مختلف در نظر دارند برای حفظ داده ها و اطلاعات خود از برنامه های گسترده تری استفاده کنند، اکنون سهم شرکت ها برای مقابله با حملات سایبری بسیار کم است. طبق گفته ی گارتنر این سهم تا سال ۲۰۱۸ تا ۴۰ درصد افزایش خواهد یافت به دلیل اینکه حملات سایبری تا حدی پیش می رود که تمرکز بیشتر سازمان ها و نهادهای بزرگ به این حملات جلب می شود تا راهی برای مقابله با آن بیابند.

گارتنر افزود: اگر نهاد ها و سازمان ها برای رو به رو شدن باحملات سایبری خود را مجهز و آماده نکنند، امسال و سال آینده می بینم که سیستم داخلی شرکت ها هک شده و یا لو رفته است، پس باید برای مقابله با حملات سایبری تلاش گسترده ای داشته باشند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی، در نهاد ها و سازمان های بزرگی مانند بانک ها، سازمان های اطلاعاتی و امنیتی _ دفاعی، حملات سایبری شدیدتر […]