سرویس اشتراک جدید یوتیوب برای مشاهده ویدئوها بدون تبلیغ

سرویس اشتراک جدید یوتیوب برای مشاهده ویدئوها بدون تبلیغ
  • 1394/1/21
  • مجتبی
  • 0

یکی از راه های تبلیغاتی سرویس معروف اشتراک ویدئو یوتیوب، نمایش تبلیغات در ابتدای ویدئوهاست. خیلی از افراد با استفاده از افزونه هایی مانند AdBlock جلو نمایش اینگونه تبلیغات که اغلب آزار دهنده هستند را می گیرند ولی با اینحال باز هم میلیون ها کاربر وجود دارند که برای مشاهده یک ویدئو ۵ دقیقه ای هم مجبور به دیدن یک تبلیغ در ابتدای ویدئو هستند.

یوتیوب حالا سرویسی را ارائه داده که در آن کاربران قادر هستند با خرید یک اشتراک پولی، از نمایش تبلیغات در ابتدای ویدئو ها جلوگیری به عمل آورند. با پرداخت هزینه ماهانه این اشتراک، شما می توانید بدون هیگونه ویدئو مزاحم تبلیغاتی از تماشای ویدئوهای کانال های مورد نظرتان لذت ببرید.

۵۸۱۸۳۷-youtube-1374769902-602-640x480

برای سازندگان محتوا نیز سرویس اشتراک بدون تبلیغ در دسترس است که در آن درآمد ۵۵ درصدی اشتراک ویدئو به تولید کنندگان خواهد رسید. یعنی تولید کنندگان محتوا های یوتیوب می توانند با اینکار بخشی از هزینه اشتراک ماهانه ای که کاربران برای عدم نمایش تبلیغات می پردازند را برای خود کسب کنند. همچنین هر چه تعداد به اشتراک گذاری و تماشای ویدئوها بیشتر باشد، درآمد بیشتری هم نسیب تولید کنندگان خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که چه تعداد از تولیدکنندگان محتوا از این اقدام یوتیوب خوشحال خواهد شد و چه تعداد با آن مخال هستند. اما اینکه یوتیوب با پرداخت هزینه از به نمایش درآمدن تبلیغات جلوگیری کند برای بسیاری از کاربران خوشحال کننده است.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *