متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اختراع دستگاه پرس قوطی آلومینیومی توسط یک ایرانی

12345 (3 نظر - میانگین: 3٫00 از 5)
Loading...
2

به گزارش گویا آی تی، یک مخترع ایرانی دستگاهی ساخت که قادر است درهای آلومینیومی نوشابه ها را با سرعت باور نکردنی پرس کند و این راهی برای درآمد زایی بیشتر رستوران ها است. مخترع «دستگاه پرس قوطی های آلومینیومی» جناب محمود اقدمی در این باره می گوید: به دلیل اینکه روند استفاده از قوطی های آلومینیومی در تولید نوشابه های گاز دار افزایش یافته است و به دلیل حجم بالای قوطی ها و دشواری نگهداری و تفکیک  آنها توسط مصرف کننده در محل، اصلا مقرون به صرفه نبود.

۲۸۸۴۹_Zz5rcaht

طبق گفته ی او وزن این قوطی ها ۱۶ گرم است ولی می توان باجمع آوری و پرس کردن آنها ارزش مالی قابل توجهی به وجود آورد. این دستگاه می تواند با سرعت بیست قوطی در دقیقه با برق شهری قوطی ها را پرس کند و پیش بینی می شود بیشتر خریداران این دستگاه کارکنان ادارات، فست فود ها و رستوران ها و کلیه ی مکان هایی باشد که حجم بالایی از نوشابه های گازدار را می فروشند به عنوان مثال; رستورانی که در طول روز ۴۰۰ قوطی نوشابه مصرف می کند می تواند با این دستگاه ماهیانه ۴ میلیون تومان کسب درآمد داشته باشد.

[منبع:Mehrnews]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. مجيد می‌گوید

    سلام از کجا این دستگاه تهیه کنیم یا چطور ایشون میشه پیدا کرد

  2. وحید محرمی می‌گوید

    سلام.چطور این دستگاه رو خریداری کنیم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی، یک مخترع ایرانی دستگاهی ساخت که قادر است درهای آلومینیومی نوشابه ها را با سرعت باور نکردنی پرس کند و […]