متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تجهیز خودروی جدید فورد به سیستم صوتی سونی

12345 (بدون نظر)
Loading...
86

کمپانی فورد که به تازگی خودروی جدید خود Explorer 2016 را رونمایی کرده است قرار است در این خودرو از تجهیزات صوتی سونی استفاده کند. این تجهیزات منحصر به فرد سونی  سیستم صوتی home audio نام دارد از سیستم  های صوتی انحصاری سونی همانند Live Acoustics و Clear Phase استفاده خواهد کرد . تکنولوژی Live Acoustics از یک الگوی خاص اکوستیک مانند یک سالن کنسرت استفاده می‌کند که مهندسان سونی پیش از این فناوری Live Acoustics را در سالن های کنسرت شهرهای آمستردام، برلین و وین پیاده سازی کرده اند.  سرنشینان خودروی جدید فورد با این فناوری در هنگام گوش دادن به موسیقی در ماشین خود احساس می کنند که در یک سالن کنسرت هستند .

۲۰۱۶-ford-explorer-platinum-series-with-ecoboost-970x646-c

همان طور که اشاره شد فورد در خودروی جدید خود از فناوری دیگر سونی به نام Clear Phase بهره گرفته که برای تفکیک صوتی در موسیقی‌های بی‌کلام و گفتاری طراحی شده است، سیستم صوتی منحصر به فرد Explorer PLATINUM ۲۰۱۶   ، دارای ۱۲ اسپیکر با ۱۰ موقعیت خاص به همراه حداکثر قدرت خروجی ۵۰۰ وات است.

خودرو فورد Explorer PLATINUM ۲۰۱۶ از تابستان امسال به فروش خواهد رسید .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمپانی فورد که به تازگی خودروی جدید خود Explorer 2016 را رونمایی کرده است قرار است در این خودرو از تجهیزات صوتی سونی استفاده کند.