نسل چهارم اینترنت پر سرعت TDD-LTE توسط ایرانسل رونمایی شد

نسل چهارم اینترنت پر سرعت TDD-LTE توسط ایرانسل رونمایی شد
  • 1395/5/13
  • زهرا معبودی
  • 0

ایرانسل به کاربران و حامیانش قول داده بود که بهترین نسل اینترنت همراه را برایشان به ارمغان آورد. با توجه به فعالیت چند ساله ی ایرانسل امروز مطلع شدیم که قرار است به زودی تا کمتر از دو سه هفته آینده، اینترنت پرسرعت خانگی و اداری موسوم به TDD-LTE در اختیار کاربران قرار بگیرد. این سرویس که به اینترنت نسل چهار نیز معروف است برای اولین بار است که که با نظارت ایرانسل و به عنوان یک سرویس از mtn در اختیار کاربران ایرانی قرار خواهد گرفت. افرادی که از سرعت نسل های  Dial-up، ADSL و WiMAX شکایت دارند به احتمال بسیار زیاد مراد خود را در این نسل چهارم خواند یافت البته با توجه به اینکه این سرویس مزایای زیادی از جمله سرعت بالا دارد،   کارشناسان معتقدند که نسل چهارم اینترنت همراه توانسته برخی محدودیت ها همچون  فناوری قدیمی، محدودیت مکانی و عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده است. از دیگر نکات ارزشمند پیرامون این سرویس این است که ارائه دهنده پایداری بالایی در زمینه دانلود و آپلود می باشد.

TDD-LTE

 برای این که کاربری بتواند براحتی با این سرویس همراه باشد باید ابتدا یک مودم مخصوص و شماره یا سیم کارت مخصوص به خود را خریدای کند . در عین حال، نکته مهم تر این است که این سرویس به صورت مدت دار ارائه می شود.

این سرویس که معرفی آن طی یک جلسه در هتل همای مشهد امروز صبح برگزار شد، قرار است همزمان در ۲۵ استان کشور در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. این شهر ها به ترتیب شامل شهر مشهد، در شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، ایلام، بجنورد، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، خرم‌آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شهرکرد، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، گرگان، همدان، یاسوج و یزد می شوند که به صورت سرویس های خانگی و اداری تجاری در اختیارشان قرار خواهد گرفت

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *