چرا خریداران فقط از تسلا و پورشه اعلام رضایت کرده اند

چرا خریداران فقط از تسلا و پورشه اعلام رضایت کرده اند
  • 1395/10/5
  • زهرا معبودی
  • 0

به ترتیب فیات، نیسان، اینفینیتی و آکورا و فیات نیز در رتبه های آخر قرار گرفتند.

ما منتقدان می توانیم نظر مشتریان را برگردانیم اما وقتی که مشتری از محصول ناراضی باشد دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی ماند. گزارش مصرف کنندگان (Consumer Reports) اخیرا نظرسنجی سالیانه رضایت مشتری اش را منتشر کرد. نتایج برای پورشه و تسلا خوب به نظر می رسند.

تسلا در رتبه نخست جای گرفت و پس از آن پورشه، آئودی و سوبارو به ترتیب در مقام های بعدی جای گرفتند.  خودروسازان بر اساس تعداد مشتریانی که “قطعا بله” را در پاسخ به سوال اینکه آیا مدل جدید خودروی برند را در سال جدید نیز خریداری می کنند یا خیر امتیاز دهی شدند. نظرسنجی بر مدل های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ تمرکز کرده بود.

the-cars-owners-most-regret-buying-according-to-consumer-reports

چهار رتبه نخست از سال ۲۰۱۵ تا کنون بی تغییر ماندند. در دیگر رتبه ها شاهد ترقی لینکلن از رتبه ۲۱ ام به ۱۲ ام و هیوندای از ۲۴ ام به ۱۳ ام بوده ایم.

هنگامی که خودروسازی رشد می کند دیگری می بایست افت کند. شرکت رَم سقوط سنگینی داشته و از رتبه ۵ ام به ۱۷ ام سقوط کرد. فولکس واگن از ۱۶ ام به ۲۴ ام و بی ام و از رتبه ۶ به ۱۴ ام رسید. ۵ برند آخر نیز شامل فیات در رتبه آخر و سپس نیسان، اینفینیتی، آکورا و جیپ می شوند.

در زمینه هر یک از خودرو ها نیز لیستی به نام “خودرو هایی که از خرید شان پشیمان هستیم بر اساس دسته طبقه بندی شان” وجود دارد. می توانید در گالری زیر هر یک از این خودرو ها را ببینید اما اگر تمایلی به دیدن تصاویر ندارید باید به عرض تان برسانیم که ۷ خودرویی که مشتریان از خرید شان به شدت پشیمان هستند جیپ کامپس، نیسان پث فایندر، دوج دارت، کرایسلر ۲۰۰، دوج گرند کاراوان، نیسان فرانتیر و آکورا ILX را شامل می شوند.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *