“نَفَس مهربانی” ؛ بزرگ ترین گلزیران رسانه های فضای مجازی ایران

“نَفَس مهربانی” ؛ بزرگ ترین گلزیران رسانه های فضای مجازی ایران
  • 1396/11/8
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

نفس بیماران مستمند شمال غرب کشور به کمک های ما بسته است. بیمارستان خیریه امید که تا کنون هزار ان بیمار نیازمند را مداوا و بسیاری از مبتلایان به سرطان را از مرگ نجات داده است، اینک در صدد تکمیل بخش ICU داخلی است که تمام تجهیزات پزشکی این بخش نیز خریداری شده است ولی ۷ دستگاه ونتیلاتور کم دارد که قیمت آن حدود ۸۰۰ میلیون تومان است ( مارکDrager مدل SAVINA 300 ) ،با توجه به اهمیت حیاتی این دستگاه در نجات جان بیماران ،امید است   هموطنان  همچون گذشته دست یاری  دهند .

گویا آی تی – از آنجا که بیمارستان خیریه امید -که در مرکز آذربایجان غربی قرار دارد و کل شمال غرب کشور را به ویژه در حوزه بیماران مبتلا به سرطان پوشش می دهد –  متکی به کمک های مردمی بوده ،توان تأمین این رقم سنگین را ندارد، از خیرین عزیز به ویژه نیکوکاران فضای مجازی برای خرید این دستگاه های تنفسی استمداد می کند. برای آگاهی بیشتر،ونتیلاتور دستگاهی است که امکان تنفس برای بیماران بخش ICU  را فراهم می کند و هر کمکی که می کنید، به نفس کشیدن های یک بیمار کمک کرده اید.

کار بزرگی است ولی با همت انسان های شرافتمند و نیکوکار، شدنی است. بیایید دست به دست هم دهیم و نفس بیمارانی که امیدشان بیمارستان خیریه امید است را احیا کنیم و بگذاریم خانواده ها زندگی عزیزان خود را باز یابند.

کمک های آنلاین خود را از طریق این لینک واریز کنید. http://www.omidcharity.com/G8wK7

امیدواریم بتوانیم به زودی خبر خوش خرید این دستگاه های تنفسی را اعلام کنیم و در حال خوبی که بیماران می یابند، سهیم شویم. در ضمن طبق ماده  ۱۷۲قانون مالیات های مستقیم ، پرداخت کمک به این خیریه  جزء هزینه های قابل قبول مالیاتی  می باشد.

شرکت هایی که می خواهند کمک هایشان به این خیریه، جزو هزینه قابل قبول مالیات سالانه شان محسوب شود، می توانند جهت هماهنگی با دفتر این انجمن تماس بگیرند.

کمپین ” نَفَس مهربانی ” ، را سایت های زیر راه اندازی کرده اند؛ هر سایت و کانالی هم که بخواهد به این کمپین انسانی بپیوندد، می تواند با افزودن نام خود ، متن فراخوان و لینک کمک ها را منتشر کند و در این کار خیر، سهیم شود:

عصر ایران، فرارو، خبرآنلاین، جماران، ورزش ٣، ایلنا، فارس، الف، فردانیوز، اعتدال، انتخاب، آفتاب نیوز، تسنیم، شفاف، عصرخبر،آریا، ایکنا، انصاف نیوز،نی نی سایت، پول نیوز،١١٨ سفر، اقتصادآنلاین، موبنا، روز نو، نواندیش، خرداد،تدبیر ٢۴، شفقنا، تدبیر و امید، آکادمی فروش، بانکی، استخدام، ۲۴آنلاین،  پویش اصلاحات، حامیان ولایت، شمانیوز، ایبنا،چطور، آخرین نیوز، گویا آی تی، ، جی اس ام، پارسینه

شماره تلفن تماس و هماهنگی اشخاص حقوقی:  لطیف حبیبی :  ۰۹۱۲۱۹۳۸۴۳۳

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *