همه چیز درباره پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا

همه چیز درباره پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا
  • 1399/8/6
  • گویا آی تی
  • 0

پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا چیست؟

یکی از خدمات ارائه شده توسط این سایت، ایجاد پنل پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا می باشد. با استفاده از این پیام رسان می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت آنلاین به یکی از وکلای بنیاد وکلا متصل شوید؛ راهکارهای لازم را دریافت کرده و مراحل بعدیِ موضوع حقوقی خود را شخصا یا با استفاده از تیم حقوقی بنیاد وکلا ادامه دهید. وکلای عضو سایت بنیاد وکلا از اقصی نقاط ایران با تخصص ها و حوزه های کاری متنوع می باشند و هر روزه تعداد زیادی از آنها در پیام رسان این سامانه بصورت آنلاین حضور دارند؛ بنابراین هرگز در صف انتظار برای دریافت مشاوره نخواهید بود.

خدمات پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا

چنانچه وارد قسمت پیام رسان بنیاد وکلا شوید، با گزینه های مختلفی روبرو می شوید که خدمات این سامانه را به شما نمایش می دهد. در ادامه به معرفی این گزینه ها می پردازیم:

  • امکان گفتگوی مستقیم با وکلا در هر زمان:

شما می توانید در تمامی روزهای هفته و هر ساعت از شبانه روز با وکلای متخصص بنیاد وکلا ارتباط برقرار نمایید. این اطمینان به شما داده می شود که در اسرع وقت به پیام شما پاسخ داده می شود و به هیچ عنوان در انتظار جواب نخواهید بود. کافیست بر روی گزینه «شروع گفتگو با متخصص» کلیک نمایید تا به یکی از وکلا و مشاورین آنلاین بنیاد وکلا متصل شوید.

  • امکان برقراری تماس صوتی و تصویری:

امکان گفتگوی صوتی و تصویری در این قسمت برای کاربر گنجانده شده است. می توانید پیام خود را به صورت صوت نیز در قسمت چت وارد کنید.

  • امکان ارسال اسناد، تصاویر و مدارک:

چنانچه لازم باشد عکس، اسناد و مدارکی را برای کارشناس حقوقی بنیاد وکلا ارسال نمایید تا مشاوره به صورت بهتری انجام شود، این قابلیت در قسمت چتِ مربوط به شما گنجانده شده است. هر عکس و سندی را می توانید با تمامی فرمت ها ارسال نمایید اعم از JPG، DOC،PDF، ZIP.

  • امکان جستجو و انتخاب وکیل دلخواه:

چنانچه تمایل به دریافت خدمات از وکیلی با تخصص ویژه، شهر خاص و یا پایۀ حقوقی خاصی هستید، این امکان نیز برای شما مهیا گردیده است. هرچند که در زمان مشاوره آنلاین نیازی به گرفتن خدمات از وکیل ساکن در شهر خاصی نیست، با اینحال چنانچه تمایل به دریافت خدمات حضوری از وکیل را داشته باشید، می توانید وکیلی را انتخاب کنید که در شهر شما ساکن است.

  • حق مشاوره معقول:

سایت حقوقی بنیاد وکلا در راستای اهداف خود، تعرفه های خدمات خود را به گونه ای تعریف نموده است تا افراد نیازمند به مشاوره حقوقی بتوانند با خاطری آسوده نسبت به دریافت خدمات موردنیاز خود اقدام نمایند.

امنیت پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا

به دلیل حساسیت خاصی که در مشاوره های حقوقی وجود دارد و افراد در بسیاری از مواقع اسرار و شخصی ترین مسائل خود را مطرح می نمایند، سایت بنیاد وکلا امنیت اطلاعات ردوبدل شده میان مشتری و وکیل را تضمین می نماید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *